reklama

Egoisti Fico a Blanár

čo to vlastne splietajú títo dvaja čelní predstavitelia sociálnych demokratov a s nimi aj poslušné stádo členov strany ?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

V nedeľnej debate Na telo sa stretol kultivovaný, slušný a vzdelaný politik s demagógom, hlupákom a majstrom rektálneho umenia podpredsedom sociálnej (to ani náhodou) strany SMER Blanárom. Bol to učebnicový príklad jednej zo zásad diskusie, ktorá hovorí: "nepúšťajte sa do debaty s hlupákom a bezcharakterným človekom lebo diskusiu stiahne na svoju úroveň a v nej proti jeho "zbraniam" nemáte šancu".

Blanár sa hneď v siahodlhom úvode zamotal do nezmyselných vzájomne si odporujúcich a hlavne sebeckých a nelogických "úvah". Táral, táral a táral, nemalo to konca a minister Korčok celkom prirodzene pohrozil, že odíde ak mu tento nevychovanec bude stále skákať do reči. Fico má neskutočný strach z väzenia, a celkom oprávnene. Bola by to odmena za 12 rokov jeho vlády a za zločiny čo napáchal. Blanár ako správny riťolezec položí za Fica nielen svoju hlavu ale je ochotný tvrdiť jeden nezmysel za druhým. Skúsme spomenúť niektoré:

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
  1. "Ukrajine by sme nemali dávať zbrane, lebo tým len predlžujeme vojnu". Toto tvrdí sociálny demokrat, ktorému by právo napadnutého sa brániť malo byť sväté. Blanárovi a Ficovi nie je nič sväté okrem jeho kariéry, luxusu, frajeriek a pochybne získaného majetku. Oni v podstate tvrdia, že Ukrajincov treba čím skôr pozabíjať, roztrhať ich krajinu, znásilniť ich ženy a pozabíjať aj ich deti. Preto je Blanárovi s Ficom celkom jasné, že ak Ukrajine Západ zbrane nedodá, tak sa to stane rýchlejšie a Putin bude spokojný. Áno vrahovi treba vyhovieť, lebo sa tým nasýti a bude mier. Putinov a SMER - ácky mier.

  2. "Nedráždime hada bosou nohou". Tak by sa dala interpretovať túžba SMER-u vyhovieť Rusku v jeho snahe zničiť Ukrajinu. Veď podľa Blanára a Fica našou starosťou má byť len naše pohodlie, lacná ropa a plyn, bývanie v teplúčku a užívanie si nakradnutého. Čo tam po nejakom humanizme, morálke a spolunažívaní národov v mieri. Fico bije na poplach, posiela listy po celej Európe a kričí "zachráňte ma pred touto gaunerskou vládou!" Mal by volať o pomoc aj pápeža Františka, veď on ako správny komunista bol predsa birmovaný. Celkom chápem, že v chorobnom uvažovaní členov SMER-u je egoizmus a jeho ochrana vždy na prvom mieste.

  3. "Táto vláda zneužíva moc na likvidáciu svojich politických protivníkov". To snáď nie páni Blanár a Fico. Z čoho sú obvinení Kaliňák, Fico, Gašpar, a potvrdzujú to aj nimi menovaní bývalí nositelia politickej moci za vlád SMER-u. Žeby sa desiatky kajúcnikov pomiatlo na rozume a dobrovoľne sa hrnuli do väzenia len preto, že ich v kolúznej väzbe pritlačili? To ani náhodou. Dobre si to spočítali, radšej sa priznajú k tomu čo pre blaho seba a Fica s Kaliňákom robili. Nebudú ich hrdinsky kryť podobne ako Bodor s Gašparom keď môžu obísť s nižším trestom. Keby nič nespáchali, tak by sa nemali k čomu priznať.

Súdruhovia Fico a spol. prestaňte zneužívať nepravdivé bláboly o tom ako vám záleží na občanovi Slovenska. Vy máte občana na háku, vy ho potrebujete len raz za štyri roky a potom vyhraj voľby, môžeš všetko. To je vaše krédo, tak tu neblúznite o chudobe, dôchodcoch a rodinách s deťmi! Ak im chcete naozaj pomôcť tak predajte svoje utajené hotely, kaštiele a zlaté tehličky v zahraničných bankách. Pošlite z vašich tajných účtov v daňových rajoch nahonobené milióny späť tam odkiaľ ste ich rozkradli.

Tak by ste najviac pomohli tým čo to najviac potrebujú a potom sa niekde straťte, kde vás nikto neuvidí aby sa vám nedajbože niečo nestalo, ak vás skôr neodsúdia spravodlivé súdy na dlhodobý rekvalifikačný pobyt v príslušnom zariadení! Neohlupujte tu jednoduchých ľudí, je to nezodpovedné, bezočivé a zákerné!

Martin Sukupčák

Martin Sukupčák

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  83
  •  | 
  • Páči sa:  1 583x

Životné krédo: "Planétu Zem máme len požičanú od našich detí". Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

292 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

49 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu