Komunistický zločinec

Písmo: A- | A+

fašizmus a komunizmus boli zločinecké systémy, ktoré zanechali za sebou milióny mŕtvych a zdevastovanú spoločnosť. V roku 1989 zostali po komunizme aj na Slovensku mnohí jeho protagonisti, žiaľ aj v riadiacich funkciách.

Ako ich vieme rozpoznať? Pokúsim sa zosumarizovať niekoľko ich charakteristických čŕt a spôsobov správania.

Nič im nie je sväté, klamú ráno, poobede aj večer, ako noviny v bývalom Sovietskom zväze. Keď treba tak čierny štvorec je vlastne biely kruh, a inokedy zasa naopak. Majú plné ústa sociálnej spravodlivosti a starostlivosti o chudobných a pritom sa vozia v drahých autách, nosia drahé hodinky a vydržiavajú si drahé milenky. Raz za čas hodia plebsu ohryzenú kosť (13 -ty dôchodok), ale celý rok sa pritom napchávajú pečenou kačkou, lososom, kaviárom, a to všetko zalievajú abnormálnym množstvo alkoholu. Trasú sa im potom z toho ruky, ale nie zasa až tak, aby si nevedeli zo štátneho rozpočtu odhrabnúť riadnu porciu "zaslúžených" balíkov peňazí. Zotročia si nižšiu skupinu úradníkov, policajtov a prokurátorov tým, že ich zatiahnu do svojich finančných podvodov, za čo im hodia slušnú odmenu, ale zároveň z nich urobia spolupáchateľov.

Ale beda keď im niekto siahne na tento štandard. Sú ako potkany zahnané do kúta, hryzú, skáču na nepriateľa, opľujú ho, vymyslia kompromitujúce materiály a rozširujú klamstvá medzi pospolitým ľudom. Ten je potom z toho taký zmätený, že ich volí ďalej. Pretože veď oni už nie sú komunisti, ale sociálni demokrati, a tí predsa myslia v prvej rade na obyčajných ľudí. Dajme ľuďom čo im patrí, veď oni si to zaslúžia. Vykrikujú v každej debate v televízii a pritom si pod stolom šúchajú roľky zo stovák eur. A zmätený ľud im dáva ďalej hlasy. Lebo veď oni to myslia dobre. Pritom si neuvedomuje, že si volia pôvodcov svojej biedy a nositeľov rozpadu spoločnosti.

Zničili morálku, lebo kradnúť sa môže, pokiaľ zlodejmi sú oni sami. Správajú sa ako hulváti, ktorým žiadne svinstvo nie je cudzie. Osočujú slušných ľudí pričom sa držia hesla "stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou" alebo pravidla zlodej kričí chyťte zlodeja. Úrad prezidentky nemajú v úcte pričom sa znižujú až ku dehonestujúcim urážkam na jej osobu. Rozvracajú štátnu správu tak, ako ich historicky známi predchodcovia v roku 1917 na čele s komunistom Leninom.

Nie sme pri moci? Tak potom budeme raziť taktiku "čím horšie tým lepšie". Nahuckáme jednoduchých ľudí do ulíc aby sme to tu rozvrátili, to je náš cieľ. Že ide predovšetkým o naše bruchá, beztrestnosť a pohodlný život, to ten jednoduchý človek v tom zmätku nerozpozná. Veď to my potrebujeme, a nie nejaké prosperujúce Slovensko.

Poznáte ich vo svojom najbližšom okolí? Ja by som prinajmenšom o jednom takom s určitosťou vedel.

Skryť Zatvoriť reklamu