Matovičove tisícky mŕtvych?

Písmo: A- | A+

Sulík podľa Matoviča spôsobuje tisícky mŕtvych lebo nezabezpečil testy, tak ako mu to (z pomsty) prikázal. Počet mŕtvych žiaľ narastá. Žeby bol menší, keby sme síce aj tak nepresné testy mali, je zasa ďalší Matovičov blud.

Včera podvečer som sa vracal z práce z Liptovského Mikuláša do Žiliny, a prvé čo sa mi nezdalo, bola na ten deň nezvyklá kolóna osobných áut smerom na Žilinu. Pripadalo mi to ako keby bola nedeľa poobede, keď sa obvykle vracajú Bratislavčania a Česi z weekendu z Tatier. Nesledoval som cez deň správy a preto som nevedel, čo zasa vláda pod vedením Matoviča za asistencie Kollára chystá. Večer som sa dozvedel, že od dnes zavreli lyžiarske strediská, ktoré podľa mňa nemali byť vôbec ani otvorené. Určite, nárast množstva nakazených nespôsobujú len samotní lyžiari. Pohľad na preplnené Štrbské pleso počas „tvrdého“ zákazu vychádzania hovoril, že hlava na hlave v radoch na vleky a na bežeckých tratiach asi nie je pre šírenie nákazy šťastné rozhodnutie. Nech mi nikto nehovorí, že všetci mali negatívne testy. Kto by to preboha skontroloval, nehovoriac o tom, že davy lyžiarov by ho pri kontrole asi ušliapali. Neviem ako to vyzeralo na Kollárových Donovaloch a Rattajovom Chopku, ale asi nejak podobne.

Takže včera sa valili autá z „ povoleného pobytu na čerstvom vzduchu“ ako to zdôvodňoval Kollárov minister dopravy Doležal. Že ten pobyt spôsobí aj keď nie tisícky, tak určite stovky ďalších mŕtvych. Nebude to ale vina Sulíkových nezabezpečených testov. Príčinou skôr bude nenažratý biznis Kollára a spol. Veď bol Silvester a Nový rok, predsa si nemohli nechať utiecť najvyššie tržby v roku kvôli nejakému Covidu. Potom sa postaví uplakaný Matovič pred kamery televízie a vyzýva na zodpovednosť v rodinách. Štyria príbuzní v byte je pre komisiu problém. Tisícky na svahoch a následne na cestách ale pre Matovičovho chránenca Kollára až taký problém nie je. Veď ide len o prachy, čo tam po nejakých mŕtvych.

Už dlhšie sa zaoberám otázkou: „ Čo ten Kollár také toxické na Matoviča vie, keď ho stále drží za gule a robí si čo chce?“ Nielen pri pandémii, ale aj napríklad zákon o verejnom obstarávaní, morálne excesy Kollára, voľba GP, atď.

Skryť Zatvoriť reklamu