Blahov politický hnoj

Poslanci vyzvali Blahu aby sa pani prezidentke ospravedlnil za bahno, ktoré sa vyvalilo z jeho patologických úst.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (20)

Táto požiadavka na súdruha Blahu je z oblasti fantázie z dvoch dôvodov:

1.      Čakať od tohto indivídua ospravedlnenie je niečo absolútne nemysliteľné, pretože on skutočne nevie, že je stelesnením zloby, nekultúrnosti a hulvátstva. Viem si dokonca predstaviť, že táto karikatúra politika je presvedčená o svojej pravde. On je asi absolútne presvedčený o tom, že zvratky z jeho úst sú klenoty hodné rozhľadeného politika. Porovnal by som to s myslením náboženského fanatika, ktorý je presvedčený, že zabiť vlastné dieťa je vlastne služba a obeta jeho Bohu. Blahovým Bohom je jeho stranícky šéf Fico. Kvôli jeho obhajobe urobí a povie čokoľvek a je jedno čo je pravda. On bude podobne ako sovietske noviny tvrdiť, čierny štvorec je vlastne biely kruh. Myslieť si, že takýto človek je schopný ospravedlnenia sa je naozaj len fantázia.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

2.      Akú váhu by malo ospravedlnenie sa Blahu pani prezidentke. Nulovú, pretože by nebolo úprimné, nebolo by ani z presvedčenia a bolo by predovšetkým falošné a účelové. Nemyslím si, že pani prezidentka vôbec o nejaké ospravedlnenie sa od Blahu stojí. Prečo by mala dať príležitosť tomuto falošnému komunistickému  ideológovi na zviditeľnenie. Pani Čaputová, aj keby nebola prezidentkou Slovenskej republiky, je totižto kultivovaná, vzdelaná a rozhľadená dáma z vyššej spoločnosti, ktoré na štekanie besných psov z dedinských dvorov jednoducho nereagujú. Psí hlas do neba nejde, tak načo sa ním zaoberať. Len neviem čo Blahov hlas robí v Slovenskom parlamente? Kto umožnil aby tento ľudský odpad mohol tvrdiť, že zastupuje občanov? Preboha ktorých, snáď nie sú medzi nami až takí tupci. To Fico je už na tom tak zle, že nevidí aj svoju zodpovednosť za takýchto členov SMER-u?

Martin Sukupčák

Martin Sukupčák

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  60
  •  | 
  • Páči sa:  256x

Životné krédo: "Planétu Zem máme len požičanú od našich detí".CV - mladosť na Liptove v Demänovskej Doline, gymnázium v LM - M. M. Hodžu. 1970 - študentská prax Sandviken Švédsko, 1971 - absolvent SVŠT - stroj. fakulta s vyznamenaním, 1980 - štátnica z angličtiny. 2001 manažérska stáž NCW HAAG Holandsko.1971 - 91 Váhostav Žilina, 1991 - 2007 spolumajiteľ a GR BCI, a.s. 2008 - trvá, majiteľ rodinnej firmy SUKUPCAK, s.r.o. a konateľ spoločnosti BCI S&T, s.r.o. Účasť na projektoch PVE Č. Váh, JE Mochovce, VD Gabčíkovo. 1982 - 85 stavba Abu Ghraib - Iraq, 1987 - člen poradného teamu pre výstavbu elektrárne na Kube. Člen MENSA s certifikátom IQ 156. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Skryť Zatvoriť reklamu