Zabudnite na Očistec!

Stačí si pripomenúť príklad sudkyne Pamely Záleskej, ktorá v 1.stupni konania odsúdila dvorného podkobercového zametača Kováčika na 14 rokov natvrdo. Ktorý sudca sa dobrovoľne stane opäť objektom honu na čarodejnice?

Zabudnite na Očistec!
Písmo: A- | A+

Prispôsobením si trestných kódexov na mieru pôsobia obžalovaní Gašpar, Bödör a Kováčik ako rokové hviezdy práve vystúpivšie zo súkromného tryskáča. Sú presvedčení, že ich žiaden senát neodsúdi a ani pri tom nebude musieť preglgnúť polovicu svojho svedomia. Gašpar s Ficom sa už o to postarali – kajúcnici sú „out“, tak čoho sa báť. Očakávať spravodlivosť v tak znefunkčnenom procese je ako veriť v projektil z motyky. Človek nemusí byť veštec, ani mať trojciferné IQ, aby tušil, čo príde. Obštrukcie, prieťahy a na konci dňa zmarené a zmätočné súdne konanie bez verdiktu alebo s verdiktom „nevinný“. Boli sme, potom sme na tri roky prestali byť a opäť sme mafiánskym štátom. Nie sú ako sicílska cosanostra, ktorá prerástla do politiky tým, že uplácala poslancov a ministrov. Sú ako sicílska mafia, ktorá vytvorila politickú stranu, vyhrala voľby a zostavila vládu. A prerástli v gigantickú chobotnicu s ôsmimi chápadlami zvierajúcich súdy so súdnou radou, krajské prokuratúry s generálnou, Najvyšší kontrolný úrad, Úrad verejného obstarávania a v neposlednom rade SIS a Políciu SR. Sú jednoducho všade, všade majú svojich ľudí zažratých ako špina čo prežije aj najhlbšiu orbu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zabudnite na očistec, zabudnite na spravodlivosť!

Martin Turčan

Martin Turčan

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  219
  •  | 
  • Páči sa:  13 089x

Srdcom východniar, ale zo Spiša, nie Šariša :-) V súčasnosti žijem a pracujem v metropole Severu - Žiline. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

INEKO

INEKO

118 článkov
Anna Brawne

Anna Brawne

125 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

305 článkov
Igor Pogány

Igor Pogány

5 článkov
Karol Galek

Karol Galek

128 článkov
Post Bellum SK

Post Bellum SK

109 článkov
reklama
SkryťZatvoriť reklamu