Tomášikova pred stredoškolským finále

V pondelok 14.12. 2009 cestujú študenti GLN do Trenčína, kde sa uskutoční finále stredných škol vo florbale. Tomášičkari si plánujú zopakovať, resp. i vylepšiť postavenie z pred dvoch rokov, keď si domov odniesli bronzové medaily.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Kolektív sa výrazne omladil. V modrých dresoch nastúpia najmä mladé pušky, ktoré však dokážu i silno a presne vystreliť. Oporou lodivoda Vlada Čechoviča by mali byť najmä hráči so skúsenosťami z najvyššej florbalovej súťaže. V bráne sa predstaví gólman Hurikánu Michal Bortlík, najstabilnejším pilierom defenzívy by mal byť člen prvého útoku Dragonsu, Juraj Győrgy. O góly do siete súpera sa budú chcieť okrem iných starať najmä hurikánec Marušiak, dragonsáci Zmajkovič a Langfelder či zakončovateľ hokejového Slovana Bratislava Adam Podgórski.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Sovy z Tomášikovej majú za sebou už dve kolá, keď na majstrovstvách okresu a neskôr kraja nestratili ani bod. Avšak konkurencia, ktorá sa zíde v meste módy bude oveľa vážnejšia. Silné tímy postavia Košice či domáci Trenčín, no podceňovať netreba ani chlapcov z Oravy, Topolčian a mnohých ďalších.

Víťaz majstrovstiev Slovenska by sa mal pozrieť i na celoeurópsky turnaj, na ktorý si brúsia zuby viacerí učastníci pondelňajšieho turnaja. Medzi nimi sú aj chlapci z "Modrej školy", a preto dúfajú v podporu všetkých Tomášičkárov.

Marek Marušiak

Marek Marušiak

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som známy ako Shushkin, som maturantom na GLN i súčasne hráčom extraligového florbalového tímu Hurikán Bratislava. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu