Anglický národný šport – bodanie nožom

Stačí otvoriť noviny a každý deň sa dočítate, že niekto zomrel na následky dobodania. Nosiť pri sebe nôž a neváhať ho použiť je v Anglicku bežné.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Týmtospôsobom prišiel o život aj herec z Harry Pottera, ktorýhral jednu z vedľajších rolí. Na nebezpečnúmódu doplácajú hlavne mladí ľudia.

Predniekoľkými dňami dobili na smrť v Londýne 18-ročnéhochalana. Otec volal po pomste a po prísnom potrestanívinníkov, okolie bolo zhrozené. Aké boloprekvapenie, keď chlapcovi parťáci uverejnili na počesťstrateného „bojovníka” fotky, na ktorýchnebohý pózuje (taktiež) s nožom. Následne sąbulvár The Sun pohrabal na internete a takýchtopózerskych fotiek našiel niekoľko. S nožmi, mačetami,strelnými zbraňami. Všetko mladíci vo veku okolo 18,fotky uverejnené na webovej stránke Beebo.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Minulýrok nám tu jeden Prešovčan rozprával príbeh otom ako sa zaplietol v krčme s nejakým Anglánom.Vyšli vonku, že si dajú chlapsky po hube, no Anglánvytiahol nôž. Slovákovi neostali nič iné lendať nohy na plecia.

Nôžsą stal súčasťou anglickej tínedžerskej kultúry.Médiá prinášajú správy o mŕtvych,bohvie koľko ľudí ostáva „len poznačených”.

Somprchká povaha, ale tu by som si s nikým nič nezačal.Magori nech są bodajú medzi sebou navzájom, mne za život a zdravie nestoja...

Matej Bučko

Matej Bučko

Bloger 
  • Počet článkov:  25
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Obyčajný človek si a obyčajný človek musí zachovať veľký zákon sveta: Musí v druhej múdrej tridsiatke žať, čo v prvej nemúdrej tridsiatke sial. Zoznam autorových rubrík:  SpoločnosťSúkromnéŠport

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu