2024

Príroda odela krajinu do bieleho snežného rúcha, akoby tušila tento slávnostný deň. Deň, keď si pripomíname piate výročie vystúpenia našej krajiny z nenávidenej a nedemokratickej európskej únii.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

V hlavnom meste sa chystá veľkolepá vojenská prehliadka, kde v jednom šíku budú pochodovať ozbrojené sily a policajný zbor. Ten hrdinský policajný zbor, ktorý v počte 55 000 príslušníkov dennodenne chráni naše hranice pred nepriateľom. Ako píše zahraničná tlač napríklad v Rusku a KĽDR, ostrov slobody v Európe odoláva neustálym nátlakom imperialistov. Na prehliadke vystúpi so slávnostným prejavom náš prezident, predseda parlamentu a premiér v jednej osobe náš drahý Róbert . Červeno žiariacu tribúnu postavil na vlastné náklady Váhostav. Všetky tri televízie budú prenášať túto úchvatnú šou. Prezidentská kancelária oznámila, že z príležitosti tak významného sviatku náš drahý prezident udelí amnestiu pre Alojza H., ktorý si odpykáva zaslúžený doživotný trest za vlastizradu. Náš drahý prezident uvažoval o širokej amnestii aj pre ďalších 150 000 odsúdených vlastizradcov, ale na protest pracujúcich a hlavne príslušníkov ľudových milícii amnestiu zúžil na jednu osobu. Hneď po prehliadke sa bude konať mimoriadny zjazd štátostrany Smer. Jeho hlavnou témou budú blížiace sa voľby. Od kedy je v ústave ukotvená vedúca úloha strany, ľud sa s nadšením zúčastňuje volieb. Posledné voľby sú toho dôkazom, kde z 99.8% zúčastnených voličov volilo Smer 99,7%. My pracujúci dávame verejný prísľub, že budúce voľby to bude ešte vyššie číslo, ktoré odovzdáme štátostrane. Zajtra náš drahý prezident prestrihne pásku a spustí do prevádzky diaľnicu Bratislava – Košice, ktorú v predstihu dostaval Váhostav. Na ceremoniáli vystúpi najpopulárnejší folklórny súbor Smeráčik a zaspieva aj náš zlatý slávik pán Jariabek. Ako býva zvykom, určite nebudú chýbať a prekvapia nás svojím vystúpením aj pionieri. Pásku budú symbolicky a vďačne držať na jednom konci zdravotné sestry a na druhom učiteľky a učitelia. Diaľnica, ako to už zdôraznil náš drahý prezident je aj cestou histórie, kde naši umelci inštalovali sochy významných osobnosti našich dejín. Na začiatku diaľnice v Bratislave stojí socha nášho prvého cisára Svätopluka a na konci diaľnice v Košiciach zase súsošie objímajúcich a bozkávajúcich sa otcov zakladateľov národa Vladimíra Mečiara a drahého prezidenta. Po celej dĺžke diaľnice sú rozmiestnené sochy významných osobnosti ako bol Juro Jánošík, či z nedávnej histórie praotcovia štátostrany súdruh Gustáv Husák a Vasiľ Biľak. V nasledujúcich dňoch nás čakajú už len sviatky pokoja, takzvané Vianoce a potom už len vytúžene voľby, kde si znova zvolíme našu stranu ochrankyňu a ľudí, čo budú robiť pre nás.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Na záver drahý ovčania (od slova ovca ), keďže sa fakt blížia voľby, prečítajte si tento článok viackrát. S pozdravom a česť práci drahí veriaci Váš pobirmovaný autor.

Jozef Mathia

Jozef Mathia

Bloger 
  • Počet článkov:  31
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Nie som finalista Vyvolených, nemám politickú minulosť, nemám milenky z radov televíznych moderatoriek, nezomieram na rakovinu... vediem obyčajný život, ale sem tam niečo napíšem... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu