Gorila 2, nám. SNP, BA - sčítanie ľudí, aby niekto opäť nezavádzal

Aby si náhodou opäť niekto nemýlil pojmy s dojmami a nepodceňoval počet zúčastnených ľudí, rozhodli sme sa po vzore Jána Gaša urobiť rýchle sčítanie dnešnej Gorily, ešte pred uzávierkami médií. Počet ľudí na bratislavskej Gorile 2 bol o 16:30 (pol hodiny po začiatku) cca 4.041. Dôkaz nižšie (počítalo to 6 ľudí, takže je tam 6 nedokončených bodkovaných stoviek).

Písmo: A- | A+
Diskusia  (65)

Keďže však následne ešte stále pribúdali ľudia a tiež preto, že na fotke nie je zachytených cca 20% ľudí, ktorí boli mimo objektívu, za stromami, za transparentmi, úplne reálne môžeme predpokladať, že dnes bolo na Gorile dvojke 8 až 10 tisíc ľudí.

Pevne verím, že masa ľudí do volieb ešte porastie a gorily zo strachu pred hlasom ulice, zdupkajú zo svojich kandidátok niekam ta tam.

Verejným tlakom sa nám podarilo prinútiť politikov zmraziť si platy (najprv sme sa snažili po dobrotky, nezaberalo. Začali sme zvolávať tlačovky, prespávali sme v mraze na námestí SNP, až sa z témy stala vec verejná ... a zabralo - všetci poslanci si poslušne a "dobrovoľne" platy zmrazili).

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dnes sa nám presne rovnako podaril malý zázrak a prinútili sme ich zrušiť si 22 rokov starú zvrátenosť - priestupkovú imunitu (tiež najprv nechceli ani počuť a hľadali si samé výhovorky. Demonštratívne sme preto začali parkovať na 500 zakázaných miestach po Slovensku a všade sme vyzývali ľudí, aby sa pridali do hromadného zahlcovania e-mailových schánok poslancov a ich asistentov našou výzvou za zrušenie imunity. Za dva týždne sa zapojilo 15 tisíc ľudí, ktorí spolu rozposlali viac ako 4 milióny výziev ... a tiež to zabralo, opäť, poslušne a "dobrovoľne" zahlasovali a priestupková imunita je minulosťou).

SkryťVypnúť reklamu

Zostáva len veriť, že teraz týmto obrovským tlakom námestí raz a navždy ľudia očistia slovenskú politiku od jej najväčšieho problému - KORUPCIE.

Obrázok blogu
igor matovič

igor matovič

Bloger 
  • Počet článkov:  56
  •  | 
  • Páči sa:  15x

Verím, že politici by mali ľuďom slúžiť a nie žiť na ich úkor. Na Slovensku to tak zväčša nie je. Preto som sa rozhodol vstúpiť do politiky, ľuďom pomaly otvárať okále a chliev čistiť. Po vyhadzove z klubu SaS za hlasovanie proti úmyslu umožniť Orbánovi rozdávať maďarské občianstvo na Slovensku, sme založili hnutie OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti. Dnes máme najväčší opozičný klub a snažíme sa spoločne ľuďom dokázať, že spoločenstvo zodpovedných nezávislých ľudí sa dokáže správať zodpovedne, bez toho, aby sme našim poslancom brali vlastné svedomie a presvedčenie. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Iveta Rall

Iveta Rall

62 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

44 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

280 článkov
SkryťZatvoriť reklamu