Video mesiaca (10/09): sladká (ska)kamarátka

Počasie je čoraz studenšie a studenšie, vietor sa zabára do kostí a Slnko skoro zapadá. Ľahký liek na rýchle vylepšenie nálady sa naozaj zíde. Takým liekom je aj dobrá kamarátka ... skakamarátka!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Priznám sa, že dnes nám pomerne naponáhlo a polovicu vecí som ani nestihol, ale tento pravidelný príspevok som stihnúť jednoducho musel. V časovom sklze som si nevedel rýchlo spomenúť na žiaden dobrý klip len tak spamäti, tak som si pozrel akú hudbu vlastne mám. A našiel som ju, Hudbu. Presnejšie Hudbu z Marsu.

Ľahké rytmy a ľahkosť života mi hneď pripomenuli jednu z mojich obľúbených, Skakamarátku. Táto pieseň je pre mňa špeciálna hlavne preto, že je to prvá pieseň od Hudby z MArsu, ktorú som poznal. Ako inak, úplnou náhodou. Tak som sa po nich trocha popozeral, našiel ich na YouTube a konečne aj na koncert som zašiel. Skakamarátka ma proste dostala.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Mal som však veľké šťastie. Skakamarátku som počúval ešte pred tým ako ju vydali na ich, zatiaľ najnovšom, albume, Idoli. Všeobecne sa mi piesne z Idoli páčia menej ako z predchádzajúcich albumov, dokonca menej ako tie isté piesne ale nahrané pred 2 rokmi...

To však teraz nehrozí, prinášam Vám staršiu verziu Skakamarátky s dósť že pohodovým klipom. Príjemné počúvanie, radosť a mier do duše. A dáku tú skakamarátku na dĺhé jesenné večery.

Michal Matúšov

Michal Matúšov

Bloger 
  • Počet článkov:  30
  •  | 
  • Páči sa:  6x

Život je pekný sám o sebe. A ešte krajší ho tvoríme! Ja vidím svet, v ktorom je celá Zem zjednotená a ľudia žijú v miery, choroby sotva existujú a ľudia žijú (veľmi) dlho, príroda je v bezpečí a väčšina ľudí žije vo vesmíre. Že svet nie je taký? No, taký svet je ešte v zárodku - a práve klíči! Zoznam autorových rubrík:  HudbaEsperanto, jazykyZo životaLetom svetom internetomNa pozretieVideo mesiaca (bývalý seriál)Wikipédia, Wikimédia

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu