Time to say goodbay alebo lúčim sa s Vami kamaráti :o)

Všetkým, s ktorými som tento rok mala česť pracovať, žiť a baviť sa ... ĎAKUJEM...THANK YOU... for all my friends... :o)

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Všetkým Vám, clonmelské dietky, ktorých je Vás neúrekom. Možno nespomeniem všetkých, zato sa vopred ospravedlňujem, je nás veľa, ale aspoň spomeniem tých, ktorí mali, majú a budú mať v mojom živote miestečko.  Ešte len pre informáciu, je to venované všetkým „workerom na úteku“, ktorí pracovali a stále pracujú v írečitom írskom malom mestečku, CLONMEL 

Ján Struk, alias Janko, Jani :o)

Janko, Tebe chcem poďakovať ako prvému za všetko, čo sme spolu prežili a že tie chvíle v práci mi po Tvojom boku ubiehali neskutočne rýchlo a veľmi pozitívne, veď koľko sme sa spolu nasmiali :o) ďakujem za všetku pomoc, ktorú si nám s Líviou v naších začiatkoch poskytol a nebolo jej málo. ĎAKUJEM! Veľa šťastia Tebe Janko a celej Tvojej rodinke. And dont forget its up to you maaaaaam :o))) Na Teba sa jednoducho nedá zabudnúť a ani nechcem! 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ľubica Pražanová, alias Ľubka :o)

Ľubka, Tebe chcem takisto poďakovať za pekné chvíľky v práci, keď sme sa smiali nad akýmikoľvek hlúposťami, ako naposledy význam slova čučo :o) v jednotlivých jazykoch. Ostaň sama sebou, lebo len to nás robí jedinečnými. Som rada, že som Ťa mala možnosť spoznať. ĎAKUJEM! Veľa šťastia Tebe a Mekimu a dúfam, že čoskoro aj budúcej rodinke :o)

 Zuzana Staroňová, alias Mafia :o)

Zuzanka, Tebe chcem takisto poďakovať za krásne zážitky z práce, keď sme spolu vedľa seba fachčili..:o) A takisto aj s Lukaszom. Boli to neopakovateľné chvíľky a som rada, že som mala možnosť Ťa spoznať, si fajn a budem na Teba spomínať. Ostaneme spolu v kontakte. ĎAKUJEM! Prajem Ti Zuzuľka fazuľka všetko len to dobré a nech šťastie je Tvojim sprievodcom na ceste životom. 

SkryťVypnúť reklamu

Arnas Menkewicius, alias Arnie :o)

Arnie, keptu gevene??? Gere, gere??? :o) I have to tell you, that you will stay in my mind and in my heart forever, because you are one fine, great, perfect man in the world. No, im just kidding :o) You know how I mean it. You are great Arnie and I will miss you. Im looking forward for Emilys pictures in my mailbox. THANK YOU! I wish you success in all your life, with your family. Nice regards and kiss to Emily :o) not for you... 

Stephen, alias Stevie :o)

Stevie, you are one handsome man and very good boy. I can rely on you and you were still smilling everyday in the work. Days were great with you. I hope, that we can stay in touch and you will send me your wedding card as soon as possible :o) Maybe, I will come for your wedding in Ireland. I promise. THANK YOU! I wish you everything good in your life and your family. Nice regards to Chris as well.  

SkryťVypnúť reklamu

Ján Kováč, alias Janko, Jani :o)

Janko, Tebe sa chcem poďakovať za všetko, čo si pre mňa urobil a za to, že dni strávené s Tebou v práci boli veľmi fajn. Si fajn človek a nemeň sa, za nič na svete. Ani keby Ťa mučili. Prajem Ti Janko skorý návrat domkov k svojej rodinke, lebo vieme všetci ako moc ich postrádaš. ĎAKUJEM! Nezabudnem na Teba a dúfam, že ostaneme spolu v kontakte. Nerada by som prišla o tak fajn kamaráta akým si bol. Veľa šťastia Tebe a celej rodinke :o) 

Martin, alias Martinko, Maťko :o)

Maťko, Tebe sa chcem takisto poďakovať za príjemné chvíle v práci, bolo ich dosť a ver, že budem na Teba spomínať, aj na naše NMRa, z ktorých sme si robili najskôr ťažkú hlavu a teraz sa im len smejeme. Si fajn Maťko a ostaň tiež taký aký si. Dúfam, že sa tiež budeme môcť niekde niekedy „picnúť“ a verím, že to bude na slovenskej pôde. ĎAKUJEM! Prajem veľa šťastia Tebe a priateľke a minimálne trom deťom :o) 

SkryťVypnúť reklamu

Majka, alias Maruška :o)

hehe, Maruška, či Maryška?? To je jedno, ja viem, že Ťa jedujem :o))) jednoducho človiečik s úžasným zmyslom pre humor, s úžasnou vykecanosťou a úžasným talentom rozosmiať. Ostaň tiež taká aká si, lebo len taká si fajn. Bolo mi s Tebou strašne moc fajn a dúfam, že keď sa raz stretneme v Žiline, naše žilinské duo, že to tam poriadne roztočíme, hm? ĎAKUJEM! Prajem veľa veľa šťastíčka a nech „manžel“ poslúcha :o) 

Ivanka, Iviatko, Ivuľa :o)

Ivanka, tak my sme tu našu írsku cestu ukončili spolu. Chcem Ti poďakovať za príjemne strávené dni v práci s Tebou, si fajn dievča a zostaň taká aká si, lebo len taká si fajn a takú sme Ťa mali všetci radi. Ostaneš v mojom srdiečku. Prajem veľa šťastia na životnej púti :o) 

Lukasz Derengowski, alias Lukiiii :o)

Lukáško, aj Tebe sa chcem poďakovať za krásne dni strávené v práci, boli úžasné.Prajem aj Tebe veľa šťastia na ceste životom a nech Ti tie dni v práci ubiehajú rýchlo. :o) 

Slavek Smagowski, alias Slavek :o)

Nooo a je tu adaption man :o) Ďakujem Slavek aj Tebe za krásne dni v práci, za smiech, za humor, ktorým si nás obveseľoval. Bude mi to chýbať! Prajem Ti a Tvojej polovičke veľa šťastia na životnej ceste, a kopec dietok k tomu...:o)))  

Katarína, Kačenka, Katka:o)

Naša mexická opálená dievčinka...Katka, aj tebe chcem poďakovať za krásne dni v práci, a prajem do života hodne hodne lásky a aby Ťa pri všetkých životných rozhodnutiach sprevádzalo šťastie. Si fajn a nemeň sa. :o) 

Ivanka Humena, alias Šiši :o)

Ivuľka, Tebe chcem poďakovať za všetky krásne momenty, za pomoc, keď som ju najviac potrebovala. Si moc fajn dievča a prajem Tebe aj Borisovi kopec kopec lásky a porozumenia, aby tá Vaša láska kvitla ako ten najkrajší kvietok, zaslúžite si to obaja. Nikdy na Teba nezabudnem a ostaneš v mojom srdiečku. Neopováž sa meniť! Mám Ťa rada..:o)

 Martuška :o)

Martuška, aj Tebe prajem hodne hodne šťastia a spokojnosti vo všetkom čo robíš a nech je láska Tvojim životným sprievodcom. Si fajn dievča a som rada, že som Ťa spoznala :o)  

Oliver Kopernický, alias Oli :o)

Oli, aj Tebe sa chcem poďakovať, že si ma naučil neveriť každému, je to skutočne veľmi pozitívne pre môj život :o) Každý sme nejaký a nie každý je dokonalý, ale ja verím, že ty to raz pochopíš. Na Teba sa jednoducho nedá zabudnúť. Prajem hodne hodne šťastia a spokojnosti vo všetkom. Držím palce :o) 

Lívia Vargová, alias Livka :o)

Livka, ty vieš, že my sme boli veľmi dobré kamarátky a nikdy sa to nezmení, aj keď sme si toho tiež preskákali viac než dosť, mala som možnosť presvedčiť sa, že niekedy nie je zlato čo sa blyští :o) Opatruj sa, dávaj na seba pozor a nezabudni, že Ťa mám stále rada, že ostaneš v mojej mysli. Takisto Ti prajem hodne šťastia a spokojnosti na ceste životom a váž si ľudí, ktoých na nej spoznáš, dokážu dať hodne. :o)  Jaroslav Gajdošík, alias Jerry :o)

Jerry, tak na Teba sa zabudnúť jednoducho nedá :o))) Tebe chcem špeciálne na koniec poďakovať, ty si bol človek, ktorému som od začiatku až do konca verila a nikdy sa to nezmení. Verím, že aj keď nás teraz osud rozdelí, že ostaneme v spojení a stretneme sa niekedy na tej našej ceste životom. Ostávaš navždy v mojom srdci ako bezvadný kamarát a skutočný kamarát do dažďa. S Tebou by som sa nebála zmoknúť... :o) Prajem Jerry Tebe a Tvojej rodinke veľa veľa lásky a šťastia a nech si už konečne so svojou rodinkou.

 Na záver by som chcela napísať, že mi budete veľmi chýbať, všetci do jedného... 

I will miss you everybody...:o) 

Opatrujte sa a nezabudnite  

Úsmev je jediné, čo robí druhých šťastnými a nás nič nestojí... :o) GOOD LUCK  

Petra Mazáková

Petra Mazáková

Bloger 
  • Počet článkov:  13
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som ako kniha, mam hodne stranok a kto sa ma nauci citat, zisti aka skutocne som. A ze to ma vyhody :oP Zoznam autorových rubrík:  Aj toto je zivotZalezitosti srdcaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu