Uhol. Môj

sínus, kosínus, tangens, kotangens

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)
Obrázok blogu

rybárska dedinka. Sissi. šaty. opeknieť. zadúšajúca vôňa. kvetov všade. všade v dusne. prach na nohách. zátoka s loďkami. s červeným slnkom. každý večer. dobré jedlo. dva mesiace. alebo si požičať motorku. tmavomodrú prilbu a rýchlosť. iný večer. s domácimi. na balkóne nad morom. hodiny. bez spoločného jazyka. iba úsmevy. gestá. veľa melónu. šťavy. a kávy.

Obrázok blogu

 staré mesto. Nitra. strmodohora. po kamenných schodoch. hnedé okenice. v okrovej budove. pohyby rúk vzduchom. veľké ticho. iba náš drzý smiech. učím sa tam. rozumieť svetu. zloženému z posunkov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu

chladná noc. uprostred leta. USA. blízkosť studeného oceánu. hukot vĺn. kasína. doláre. rulety. zavýjanie automatov. preč odtiaľ. na mokrý piesok. po daždi. klzký prevrátený člnok. hádka vo vzduchu. bojazlivé, krehké. udobrenie.

Obrázok blogu

prázdniny. horehronie. u starkej. cirkulárka. zvuky dediny. tetky v krojoch. z kostola, z kostola? tak, ták. vrtké, rýchle deti. psy podvratáre. záhrada. úle. sladké slivky. černice. v lese huby.

Obrázok blogu

 tábor. opatová. socialistická budova. pred budovou zelené jazero. čierne budúce žaby. na schodoch. mokré stopy detí. čo bežali zo spŕch. pod periny. pôjdem im čítať. alebo počúvať. pozhasínať. som mama. na týždeň. alebo bežali zo slnka. mokré zo šantenie. z oblievania. prezliecť malé kúsky. farebných plaviek. a zoradiť sa na obed. samé hry. ich energia a logika. môj úžas.

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok blogu

knižnica. Praha. vôňa zavretých stránok. pridusená. túžba všetko prečítať. ale nakoniec len. sadnúť na gauč. únava. z chodenia. po uliciach a mostoch. čakanie. objatie. a mäkkosť.

Obrázok blogu

koniec leta. na ostrove. Heraklion. štípe rozbité koleno. soľ a špina. lacný hotel. v oblúkovej uličke. odomknúť. a tvrdo zaspať. po nociach všelikde. po kráčaní. s veľkým tmavozeleným. ťažkým. na hnedých pleciach. ráno. ešte za tmy. skrútiť karimatky. a ísť. piť vodu. odtrhnúť si paradajku. na raňajky. úsmevy ohorených starčekov. nekričia. sú radi. že nám chutí.  

Obrázok blogu

umelá stena. hlavné mesto. laná. magnézium. sila v prstoch. odchádza. po čase. moja istota. môj život. v iných rukách. veľa smiechu. veľa námahy. vrecúško na boku. a hojdajúce sa kovové pomôcky. intenzívny pocit vlastnej hranice. ktorá sa dá posúvať.

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok blogu

17.01.Natašine meniny.

Martina Mesiarkinová

Martina Mesiarkinová

Bloger 
  • Počet článkov:  37
  •  | 
  • Páči sa:  0x

fotky tunákhttp://picasaweb.google.co.uk/hubkydubkyhttp://www.flickr.com/photos/19801615@N05/page1/ Zoznam autorových rubrík:  natašaobrázkySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu