Bruselskí zlodeji! Keď už dnes tlačíte tie falošné eurá, tak aj ja chcem jeden milión!!!

Písmo: A- | A+

Máte vôbec nejaké hranice, pri ktorých si poviete: „Stačilo!“ ? EÚ sa vám doslova rozpadáva pod zadkom, sankcie proti Rusku boli vašou vlastnou prehrou... A tak dnes idete vo veľkom tlačiť nekryté peniaze. Vy môžete? Prečo potom ľudia, ktorí falšujú peniaze sú trestaní? To je aká spravodlivosť? Keď už budete tlačiť tie papiere, tak potom rozdajte aj ľuďom, ktorí len vašou vinou žijú biedne životy!!! No vy, vy všetko robíte len pre vlastné blaho a na ľudí z vysoka ser...

Nestačí vám táto zlodejina, nie... vy musíte ešte hazardovať aj s našimi životmi. Existuje ešte niečo, čo sa dokáže dotknúť vašej ľudskosti, niečo, čo dokáže prebrať vaše morálne hodnoty, aby ste sa rozhodli povedať ľuďom, čo za nechutnú hru ste to tu rozohrali? Tá vaša slávna EÚ sa chová ako verný pes USA a vďaka tomu môže Európu veľmi ľahko postihnúť podobný osud ako krvácajúcu Ukrajinu. To naozaj chcete, aby sme na našich chrbtoch držali potápajúci sa Titanic ( USA), ktorý nás nakoniec stiahne so sebou? Ich už môže zachrániť iba veľká vojna a vám stále nedochádza, že má prebehnúť na pôde Európy?

Vojna už JE... a teraz nemám na mysli tú na Ukrajine. Je to vojna dvoch najväčších mocností... USA a Ruska. Nuž a naša krásna Európa sa medzi nimi zmieta ako červík na háčiku. Buď sa potopí spolu s USA, alebo sa tí blázni v bruselskom parlamente konečne spamätajú a pochopia, že ťahajú za nesprávny koniec povrazu... že Rusko nie je náš nepriateľ, ale práve USA, ktoré nás chcú obetovať. Pre nich už inej cesty niet. Ich zlodejský, deštruktívny systém sa pomaly ale isto rúti do záhuby, no ja stále nechápem prečo ho máme zachraňovať my. Máme položiť na oltár ich nenažranosti vlastné životy, aby oni mohli naďalej hrať svoju rolu vládcov zemegule? Títo šibnutí, mocní sveta nemajú o takých hodnotách ako je úcta k životu, pokora, či ľudskosť ani poňatia. Kde by ich len mohli vziať, keď sa neštítia roztrhať štát na franforce? Vari im potečie čo len slza nad mŕtvym, dvojročným separatistom? Je im to úplne ukradnuté... presne ako sme im ukradnutí MY!

Život nie je súťaž, ani boj... V ňom niet víťazov, či porazených. Sú len tí čo pochopili o čo v tomto predstavení ide, alebo tí čo sa stratili. Americká oligarchia je stratená vo svojich lžiach a arogancii... vo svojej bezohľadnosti voči NÁM, bežným ľuďom. Ich naše potreby vôbec nezaujímajú, sú pohltení vlastnou túžbou po moci, ktorá je ich osobnou prehrou. Títo ľudia stratili kontakt s Bytím, s podstatou života, kde v pokore a úcte ku všetkému živému tkvie skutočná, prvá moc človeka. Títo ľudia NIKDY nemôžu zvíťaziť v už prebiehajúcom boji, pretože ich deštruktívne chovanie im určuje smer. Bude to práve Rusko, ktoré Vesmír odmení, pretože ono nikdy nebolo agresorom. Nebolo tým kto vyvolával vojnu, nebolo tým kto okrádal zvyšok sveta ani nevraždilo pre malicherné, ničotné ciele. Rusko si chcelo jedine uchovať svoju suverenitu a s tým zločinci sveta nemohli súhlasiť. Je to priveľmi bohatá krajina a krachujúcim USA sa všetko rozpadá pod rukami.

Vojna je a my sme v nej vtiahnutí až po uši. Možno ju ešte poriadne nevnímame, lebo sa nás bezprostredne nedotýka, ale jej nebezpečné chápadlá sa už sťahujú okolo nás. Nepochybujem o tom, že mocní sveta držia našich zapredaných politikov pod krkom a len máloktorý z nich má odvahu vystúpiť a nahlas povedať čo za nechutnú hru sa to tu hrá. Ale... hranica morálnych hodnôt a ľudskosti už bola dávno prekročená. Môžu sa ešte títo zradcovia pozrieť do zrkadla bez toho, aby sa nedogrcali?

Ľudia! Zobuďme sa skôr ako nám ostanú už len oči pre plač. Nenechajme si zničiť našu krásnu Európu kvôli tej hŕstke zapredancov. Kvôli zbabelcom, ktorí zradili svoju vlasť! Nechcem maľovať čerta na stenu... v konečnom dôsledku ja verím, že to nakoniec dobre dopadne. Viete prečo? Lebo verím Vám ľudia. Verím, že sa stále viac a viac... stále vo väčšom počte prebúdzate a začínate sa ozývať. Spoločne nakoniec prinútime tých zradcov a zapredancov ísť cestou, ktorá vyhovuje aj nám. Cestou spravodlivosti... cestou ľudskosti... 

Skryť Zatvoriť reklamu