Intuícia v praxi

„Na ceste k poznaniu má rozum málo čo hľadať. Príde okamih uvedomenia, nazvi to intuíciou alebo čímkoľvek, čo chceš a riešenie príde k tebe a nevieš ako alebo prečo.“ —  Albert Einstein

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Na malý okamih zavri oči a predstav si, že si divoké zviera žijúce v lese. Vyber si zviera ktoré Ťa najviac volá či je to zajac, vlk či jeleň alebo orol. Voľne a slobodne chodíš lesom s cieľom nájsť potravu, kde tu si na bezpečnom mieste oddýchneš, hľadáš vhodného partnera na zachovanie svojho rodu. Riadiš sa zákonmi prírody, čo je pre Teba väčšie od toho ujdeš v snahe prežiť, čo je choré to necháš na pokoji, čo je lákavé ale má to okolo seba ostne to necháš tak, začo sa musíš „pobiť“ robíš to najlepšie ako vieš. Tvoja divokosť v srdci je tvojou prirodzenosťou, koluje ti v žilách a ani o tom nemusíš rozmýšľať. Žiadne včera, žiadne zajtra. Len tu a teraz. Zákon prírody tu vládne spravodlivou rukou a tak čo sa narodí, musí aj zomrieť. Je to jediná skutočná pravda. A teraz si predstav, že o túto slobodu prídeš. Zavrú ťa do klietky, dajú ti obojok a náhubok.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Aký je to pocit ?

Choď do svojho srdca a precíť aký je to pocit načúvať vlastnej divokosti v tejto situácií. Žiadne slová len pocit.

To vnútorné volanie, múdrosť ten POCIT jasnosti a istoty - je tvoja intuícia.

Ty cítiš – vieš – konáš.

A to je poznanie ktoré sa roky rokúce snažia v nás potlačiť, je to mystérium ktoré sa nedá vtlačiť do tabuliek a štatistík, je to odpoveď na tvoje otázky, je to esencia každej bytosti, je to prirodzený inštinkt s ktorým sa rodíme.

Michaela Smutná

Michaela Smutná

Bloger 
  • Počet článkov:  10
  •  | 
  • Páči sa:  4x

tvor a nebuď NEtvor :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

288 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu