Filmový tip na utorok

Jedinečný filmový zážitok na zajtrajší večer!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Vo filmovom klube FK 35mm VŠMU, ktorý sídli na Svoradovej 2 - v budove FTF VŠMU, sa zajtra, 6.5.2008 o 19:00 zadarmo (vstup je, ako na všetky premietania a akcie klubu 35 mm, voľný!) môžete prísť pokochať skvelým filmom.

Tým filmom je snímok s názvom "IBERIA", celovečerný muzikál z roku 2005, dielo popredného španielskeho režiséra Carlosa Sauru.

Predposledný film slávneho autora, inšpirovaný hudbou skladateľa Isaaca Albeniza. Film o tanci a flamencu, modernom aj klasickom, a pokračovanie režisérových filmov nielen o tanci, akými boli napr.: Tango, no me dejes nunca, Flamenco alebo Carmen.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou


Projekcia je organizovaná v spolupráci s Veľvyslanectvom Španielskeho kráľovstva na Slovensku.

Príjemný zážitok!

Michal Baláž

Michal Baláž

Bloger 
  • Počet článkov:  62
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Člověk udělán je ze tří kusůze tří kusůze tří kusů.Heu-la-ladrjum-drjum-tu-tu!Ze tří kusů člověk stvořen je.Brada, oko a těch patnáct rukoupatnáct rukoupatnáct rukou.Heu-la-ladrjum-drjum-tu-tu!Patnáct kusů rukou z žebra je(Daniil Charms)Mám rád jazz a psy, filmy a knihy, ľudí a počasie. Zoznam autorových rubrík:  Deň ako každý iný . . .BásničkyRebríčkyTaká malá mystifikáciaFilmové odporúčania Michala BaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
SkryťZatvoriť reklamu