Prezentácia vlastnej filmovej tvorby - Ring voľný

V rámci filmového klubu FK 35mm VŠMU máte opäť jedinečnú možnosť odprezentovať svoje filmy!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Filmový klub FK 35mm VŠMU sídliaci v budove FTF VŠMU na Svoradovej 2 opäť ponúka skvelú príležitosť pre všetkých filmárov - mladých, starých, začínajúcich, skúsených, príležitostných, študentov, amatérov i profesionálov v akcii s názvom RING VOĽNÝ.

 V utorok 29. apríla v čase od 18:00 - 21:00 Vám FK 35mm VŠMU ponúka svoje veľké plátno a možnosť prezentovať svoje výtvory - vlastné filmy, s ktorými sa chcete pochváliť a ktoré chcete ukázať. Máte možnosť urobiť si verejnú premiéru dielok, ktoré ste si točili pre zábavu, doma alebo len tak z nudy, ako aj ambicióznejších projektov, s ktorými sa chcete podeliť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Je to jednoduché - stačí prísť. Vstup je ako vždy úplne voľný, zadarmo a dobrovoľný. V uvedenom termíne a čase prídite na uvedené miesto (kinosála v budove FTF - na prízemí, na konci haly hneď oproti vchodu) a zodpovedným osobám (ktoré budú viditeľne označené a k dispozícii) odovzdajte svoje dielo/diela, film/filmy napálené na DVD nosiči.

 A premietanie môže začať. Čím viac ľudí s open minds a funny stuff bude, tým bude zábava a premietanie lepšie. Takže ak máte natočený materiál, s ktorým sa chcete pochváliť a pozrieť si, ako to vyzerá na veľkom plátne a v kine - prídite!

Michal Baláž

Michal Baláž

Bloger 
  • Počet článkov:  62
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Člověk udělán je ze tří kusůze tří kusůze tří kusů.Heu-la-ladrjum-drjum-tu-tu!Ze tří kusů člověk stvořen je.Brada, oko a těch patnáct rukoupatnáct rukoupatnáct rukou.Heu-la-ladrjum-drjum-tu-tu!Patnáct kusů rukou z žebra je(Daniil Charms)Mám rád jazz a psy, filmy a knihy, ľudí a počasie. Zoznam autorových rubrík:  Deň ako každý iný . . .BásničkyRebríčkyTaká malá mystifikáciaFilmové odporúčania Michala BaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
SkryťZatvoriť reklamu