Zvedavý vodič = tupý vodič

Asi pred pol hodinou som išiel cez Prístavný most, kde bola taká menšia kolóna.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

Kolóna na obchvate sa tiahla spred odbočky na Bajkalskú ulicu. Keďže som bol v ľavom pruhu a neskoro si uvedomil, že bolo vhodnejšie zísť na Prístavnú ulicu a potom cez most Apollo pokračovať na most Lafranconi, vychutnal som si v plnej kráse prejazd krokom.

Kolóna skončila približne v strede Prístavného mosta. Tam sa nachádzal asi neaký zázračný bod, paralelný svet alebo čo, lebo od tohto miesta už sa dalo jazdiť plynule 80 km/h.

Fanúšikov Aktov X asi sklamem. Žiadny paralelný svet. Len na pravej krajnici (a vôbec neblokovali pravý jazdný pruh) bol odstavený kamión a osobné auto, ktoré sa zrejme ťukli.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Samozrejme "zvedavý" vodič si to musí omrknúť, nafotiť, natočiť a neviem čo ešte.

Preto by som chcel pozdraviť všetkých "zvedavých" vodičov a odkázať im, že keď majú takú veľkú záľubu v pokrčených plechoch a krvi, nech si svojím autom čelne vrazia do steny, v lakti odrežú ruku a vynadívajú do sýtosti a nezdržiavajú cestnú premávku.

P.S.1: pozdravujem všetkých "expretov", ktorí dokážu robiť "obzerance" na diaľnici.

P.S.2.: a pozdravujem tiež "super expertov", ktorí to dokážu na diaľnici, v ľavom pruhu a čumia cez zvodidlá do protismeru. Lebo už aj to som zažil.

Michal Cenker

Michal Cenker

Bloger 
  • Počet článkov:  81
  •  | 
  • Páči sa:  28x

-------------------------------------------------------- Zoznam autorových rubrík:  CarrefourDopravaFotografieHypernovaMédiáPolitikaTescoNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu