Prichádza zlatý vek virtuálnej reality v predaji

Značkový tovar, značková kozmetika a ďalšie druhy tovarov a služieb začínajú objavovať zlatý vek predaja a obrovské príležitosti, ktoré im poskytuje online prostredie.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Virtuálna realita dokáže zabezpečiť jedinečný zážitok spojený s nakupovaním.

Mladšia generácia nakupuje aj cez mobil a sociálne siete. Doprajte nakupujúcim virtuálny zážitok spojený so zábavou a objavovaním nových možnosti. Pritiahnete tak zákazníkov, ktorí sa k vám radi opäť vrátia. Po dobrom zážitku a skvelom servise máte obrovskú príležitosť získať odporúčania na nových zákazníkov, pretože nakupujúci radi zdieľajú zážitky a dobré skúsenosti s rodinou a priateľmi.

Obrázok blogu

Firmy, ktoré investujú do 3D showroomov a nabehnú na novú vlnu predaja, získajú strategickú konkurenčnú výhodu. Zapracujte tento nový model predaja do vašej obchodnej stratégie a zabezpečte si náskok na trhu. Chcete získať ďalšie obchodné inšpirácie pre svoj biznis? Najmite si biznis mentora.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ak uvažujete podporiť váš obchodný tím, tak môžete využiť tréningy predaja - pokročilé predajné stratégie a získať know - how, ktoré vám pomôže predávať viac ako konkurencia.

Staňte sa víťazmi a prepojte online a offline svet. Dáta o zákazníkoch sa pre vás stanú novým zlatom. Získate tak dokonalý obraz o zvykoch a preferenciách vašich zákazníkov. Je to ideálna príležitosť aby ste im porozumeli oveľa viac ako to bolo kedykoľvek možné v minulosti.

Trendy v obchodoch budúcnosti
Trendy v obchodoch budúcnosti 

Dôležité bude nájsť rovnováhu medzi novými obchodnými prístupmi, predajom a marketingom v novej realite predaja. Ako biznis kouč vám rád pomôžem posunúť váš biznis vpred. Neváhajte sa na mňa obrátiť.

Michal Kováč

Michal Kováč

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Michal Kováč je biznis kouč a tréner, ktorý pomáha ľudom objavovať ich potenciál a dosahovať výnimočné výsledky. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

288 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
SkryťZatvoriť reklamu