Blaha ako vítač Putinovho režimu a schvaľovač vojenského vraždenia na okupovanej UKRAJINE!

Ľuboško sa opustil, od jeho HOAXU, že vojna nebude a Putin je mier, uplynulo len pár hodín a máme VOJNU na UKRAJINE.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (26)

Tak si to len zhrňme ty gaučíkový revolucionár z Tvojho FB:

16.2.2022 "Žiadna vojna, žiadne zlé Rusko, žiadne ohrozenie Slovenska. Iba číre lži a poplašné správy"

22.2.2022 - "Rusi krv neprelievajú, Američania áno"

23.2.2022 - "V skutočnosti sa nás na Slovensku situácia v Donbase nijako netýka. Rusko nás nijako neohrozuje. Nie je dôvod jančiť. Svoj spor nech si vyriešia Ukrajinci a Rusi - pre nás je dôležitý život na Slovensku."

24.2.2022 . "Vojenský konflikt na Ukrajine nie je konfliktom medzi Ukrajinou a Ruskom, je to konflikt medzi USA a Ruskom, obeťou ktorého sú bežní občania Ukrajiny.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

26.2022 - "Putin chce od Ukrajiny neutralitu. Nechce dobýjať Európu, chce bezpečnosť na svojich hraniciach."

27.2.2022 - "Výsledok sa dostavil - nejakí liberálni šialenci vycapili moju presnú adresu, a teda neverejný údaj, na veľký nenávistný transparent na diaľnici do Bratislavy."

27.2.2022 - "V tejto chvíli je predsa úplne jedno, čo si kto myslí o Putinovi" (po vyhlásení Putina že aktivuje jadrový arzenál)

A teraz si zhrňme REÁLNE FAKTY k 27.2.2022:

JE VOJNA priamo u nášho suseda.

ZAČALO ju TVOJE vraj DOBRÉ RUSKO , konkrétne na rozkaz prezidenta PUTINA. OKUPÁCIA. Číre lži a hoax sa zmenil na tragickú realitu ty rudý NOK.

SkryťVypnúť reklamu

RUSI prelievajú more krvi. Dívaj sa.

Anton Tarasenko - obeť Putinovej agresie

Obrázok blogu

Škôlka v Černihive po bombardovaní:

Obrázok blogu
Obrázok blogu

Bez komentára:

Obrázok blogu

Suma sumárum k dnešnému dňu 352 civilistov, z toho 14 detí....čítaš dobre ty odľud. DETÍ. Hanbi sa Marxistický schvaľovač Ruskej agresie.

V skutočnosti sa nás táto vojna dotýka PRIAMO. Takže JE dôvod aj jančiť. Desiatky tisíc vojnových utečencov prichádzajú a vláda a dobrí ľudia sa o nich chcú postarať a aj sa príkladne starajú. (rozmýšľam či si už nejak prispel alebo pošlete 8 kartónov minerálky na východ ako pri COVIDE v SMERe?)

Tento vojenský konflikt nemá nič z USA, je to vojenská OKUPÁCIA suverénneho štátu iným štátom, ktorého prezident sa rozhodol porušiť všetky platné medzinárodné zmluvy a ukojiť svoje EGO.

SkryťVypnúť reklamu

Putin CHCE dobýjať EURÓPU a navrátiť časy veľkého Sovietskeho zväzu.Panimáááješ? Tie tvoje zvratky aký je on mierotvorca si daj vieš kde. REALITA je iná.

Nik nevycapil Tvoju presnú adresu nakoľko Tvoja adresa je mierne, ale zároveň zásadne iná, a dobre to vieš, len zas podlo KLAMEŠ (ja tvoju PRESNÚ adresu dobre poznám, kedže mám správu od vyšetrovateľa keď si vypovedal kvôli TO). Ale nie som chrapúň ako ty a ctím si GDPR.

V tejto chvíli je najpodstatnejšie práve to, čo urobí ten krpatý trpaslík v Kremli, nakoľko po okupácii cudzieho štátu pristúpil ešte aj k hrozeniu jadrovou vojnou.

V sumáre týchto faktov a Tvojich statusov len konštatujem, že si kolaborant, ktorý podporuje a relativizuje Putinovu okupáciu Ukrajiny, si priamy vítač Putinovho zločineckého režimu a de facto tým pádom schvaľuješ vraždenie nevinných ľudí na UKRAJINE. Zároveň na Teba podám v duchu týchto Tvojich hesiel TO v zmysle Zákona č. 300/2005 (Trestný zákon) § 417 . Zároveň si počkám na mená agentov cudzej mocnosti, ktoré získali ANONYMOUS a pokiaľ sa tam nachádza aj Tvoje meno, podám ďalšie TO za vlastizradu.

SkryťVypnúť reklamu

Verím, že sa raz budú za Teba hanbiť aj Tvoje deti keď pochopia, aký kolaborant je ich marxistický foter. Do toho času ti želám veľa "potľapkávania" a "žmurkania" na verejnosti.

Nechápem len jedno, ako si Ty dokázal prijať ochranku , keď tvrdíš, že si tak mimoriadne obľúbený a nebojíš sa ísť medzi obyčajný ľud :) To ti tá barania choroba lezie už aj na mozog?

Tento blog je trošku emotívny a neberiem si servítku pred ústa , ale si jeden bezohľadný chrapúň, ktorý sa neštíti alibisticky postaviť k okupácii nášho suseda, relativizovať ačohentizmami nevinné obete (deti, ženy, civilov) a schvaľuje tieto vojnové zverstvá v mene naháňania politických bodov pre seba a pre zločineckú organizáciu SMER SD.

Pamätaj ty rudý NOK, kto vietor seje, búrku bude žať ...tak nefňukaj a žni čo si zasial (nenávisť, hejt, polarizáciu, klamstvo)

a Revolúcia požiera vlastné deti :)

Vencenenos...alebo to skús opäť na SLAVÍN , uvidíš kto na Teba rád "žmurkne"

P.S.: rozmýšľam kde si bol ty a ako si sa vyjadril keď Azerbajdžan likvidoval Arméncov aj s našimi zbraňami, ktoré ste v tichosti v SMERE schválii a poslali zabíjať nevinné obete ? bližšie som to rozobral už dávnejšie tu https://blog.sme.sk/michalporuban/politika/ako-lubos-blaha-pomohol-v-zabijani-armenskych-nevinnych-obyvatelov-zbranami-zo-slovenska

Kde si bol ty a čo si spravil keď Rusi napadli Južné Osetsko či Podnesterska? Kde si bol a čo si spravil keď Putin zaútočil na Gruzínsko? Čo si spravil a ako si sa vyjadril keď Rusi zabíjali ženy a deti v Tadžicku, keď vraždidli v Prištine, keď vraždili civilistov, deti a ženy v Sýrii?

Nenamáhaj sa odpovedať...SMIAL si sa a fandil PUTINOVI. Neurobil si nič, neprotestoval si, zaľúbene si sa pozeral na RT a ROSSIJA a tlieskal tomu vraždeniu. Nie si človek Ľuboš Blaha, si to čím žiješ...nenávisť, zloba, klamstvo v jednom.

Michal Porubän

Michal Porubän

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  42
  •  | 
  • Páči sa:  1 245x

...zrnko piesku s jedinecnou strukturou v mori dalsich miliard inych originálov, ich osudov a pribehov...Som kto som, so vsetkým dobrým aj tým menej, človek čo má rád úsmev...pozitívnu energiu...a verí, že vsetko sa dá ked sa chce.Fandím hokeju, futbalu a dobrému jedlu, používam kritické myslenie a nie, nie som neomylný :) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu