Keď mi vezmú FB bude to rovnaké, ako keď zabili fašisti 148 ľudí v Ostrom Grúni a Kľaku

Písmo: A- | A+

Takto môžeme vyhodnotiť ručanie majstra klamstva a hejtu , bezvýznamného "vedca" a "sebazvaného intelektuála" súdruha Blahu :)

Od začiatku týždňa sa ti to sype Ľubenko, dostávaš preplesk a nakladajú ti v NRSR jedna báseň, ufff, ani statusy nestíhaš písať. Ale to nechám teda na ostatných, lebo vidím že pán poslanec Žiak vzal na hrubú dieru rozhodne hrubú záplatu, a hoci môžem polemizovať o forme, no s Tebou sa asi inak nedá...ty náš ho.nocuc :) . Inak ja by som ťa osobne tak ani nenazval, lebo ten ozajstný "ho.nocuc je ohromne prospešný pre spoločnosť a prírodu, a tak je to v porovnaní s Tebou jeho urážka, pretože ty si ako škodný vírus, ktorého prospešnosť je vtedy keď neexistuje :)

Mňa si skôr teda zarazil, keď si ešte v stredu 29.9.2021 mrnkal na svojom (pre nás s iným názorom zabanovanom) FB svojim ovečkám aké to "hrozné veci sa dejú a aké je to fašistické a gestapácke, keď sa na súkromnom FB mimo tvoj totalitný plátok vyjadrí názor iných ľudí na Teba. Pán Čekan a pán Šnídl sa slušne vyjadrili, že vymazaním Tvojho profilu na FB by spoločnosť bola láskavejšia, papala by menej bludov a poloprávd a prospelo by to celému národu v tejto dobe Covidovej. Holý fakt predsa. Slušný a nespochybniteľný.

Obrázok blogu

Nuž a Tvoja reakcia fakt, že vyvrátila aj 300 ročné stromy :)

Obrázok blogu

Takže pre Teba by vymazanie Tvojho FB bola naozaj taká hrozná tragédia ako je zabíjanie 4 mesačných detí v Kľaku? Naozaj by ti tie mamičky keď sa dívali do hlavní fašistických samopalov v porovnaní s tým, čo tu tliachaš určite povedali niečo iné, ale asi by ťa rovno nakopali do Tvoje megactenej súdružskej riťky. Takto ty dehonestuješ milióny mŕtvych v Osvienčime , ktorí po vystúpení z dobytčáku žili pár hodín? Ty, navonok oddaný bojovník proti fašizmu, ospevovateľ súdružskej Červenej armády ideš porovnávať možné vymazanie konta na FB s hrôzami páchanými fašistami, gestapom?

Fuj...že ťa hanba nefackuje Ľubko !!!. Takto pľuješ na hroby obetí, detí, aj osloboditeľov. Poslanec NRSR. Hanba Slovenského národa.

Obrázok blogu

Ale ja Ťa chápem ty červený CheSpasiteľ s dušou diabla. Vymazaním Tvojho FB by nastal skutočný koniec sveta pre Tvoj osobný svet, ktorý živíš hejtom, konšpiráciou, urážaním, banovaním a polarizáciou. Bola by to pre Teba virtuálna SMRŤ, pretože by si naozaj prestal existovať. Tvoja bezvýznamnosť by nadobudla skutočný rozmer. Vedci mali pravdu :)

Obrázok blogu

Mal by si sa naozaj začať báť Ľubko, bububu, na Dr.Orieška už došlo, keďže Google s YOUTUBE sa už nemohol dívať na tie jeho konšpirácie poškodzujúce zdravie a vyvolávajúce strach, a aj Mark Z. s FB skôr či neskôr tresne po stole a ukončí Tvoje virtuálne predstavenie na FB. Rozmýšľam, či to potom zvládneš s teplákmi a poschodovou posteľou, vzorový príklad máš, buď dôsledný prosím Ťa.

P.S: a samozrejme začni počítať s mŕtvymi na COVID19v tejto tretej vlne Tvoj pravdepodobne veľký nezmazateľný podiel na týchto úmrtiach, na utrpení ľudí, ktorí vďaka Tvojmu spochybňovaniu vakcín a odborníkov, demonštráciám bez dodržiavania opatrení a nabádaniu k porušovaní vyhlášok, nešli k očkovaniu a skočili na Pravde Božej. Vieš Ľubko, ten Tvoj miliónový dosah znamená okrem falošného pocitu dôležitosti aj to, že si s veľkou pravdepodobnosťou zodpovedný za ľudské tragédie a smrť. Hmmm, karma je zdarma Ľubko, ale tie duše ťa budú prenasledovať celý život. A majú prečo keď uverili niekomu kto prirovná fašizmus k vymazaniu FB profilu.

Obrázok blogu

Skryť Zatvoriť reklamu