Opustí Blaha fejsbúúúúk v ďalšom bojkote ako znak konzistencie?

Písmo: A- | A+

Keď bojkot tak teda poriadny ty náš gaučíkový revolucionár :)

Dnes sa náš gaučíkový revolucionár dal na ďalší bojkot v rámci jeho gaučíkového boja "za práva chudobných" a proti "apartheidu očkovania" a to neskutočne "odvážne"...priam "heroicky"...a vyhodil jedinú sladkosť z domu s označením SEDITA, nakoľko sa jej majiteľ vyjadril (rozumej mal svoj vlastný názor) v rámci očkovania. Len ho doplním Ľubko, že v SEDITE nik zo zamestnancov nemusí byť zaočkovaný.

Ale Ľubena to vytočilo do takej vývrtky že schmatol tu Milu z rúk Adamka a šmaril ju do koša.....s revom CheBlahu....""Mor ho apartheid...bojkot..nikdy viac".

Obrázok blogu

Potom sa zas posadil za klávesnicu a napísal ďalších XY nenávistných bodovako "gestom víťaza".

Ľubeno tlieskam, fakt si "kráľ", BOJKOT. Tak to má byť v Tvojom svete kde vládne nenávisť a polarizácia. Bojkot a hotovo.

Rozmýšľam , či budeš zásadový a konzistentný a zajtra vymažeš účet na kapitalistickom fejsbúúúku, lebo to čo si oni dovolili už koncom júla je cez všetky Tvoje "apertheidofašistické výlevy". To už nie je len názor, ale hnusná "fašistická" realizácia. Okamžite BOJKOT Ľubeno :) ROB S TÝM NIEČO.

Obrázok blogu

Ibaže Tvoja konzistencia je asi ako stolica po výdatnej bryndzovej polievke s kyslým mliekom :) Máme ju možnosť spoznávať dlhé roky, keď si "konzistentne" stepoval na Pohode, na PRIDE, šľapal na liberálnej demokracii...aby si následne zaprel aj sám seba :)

PS: už nech sa len susedia modlia aby majitelia Metsa-Tissue alebo v Harmanci nemali podobný názor. Lebo to by od Blahovcov šiel neskutočný zápach po tom BOJKOTE. A TO by už ten zápach nedal vedľa teba na TB ani Tvoj idol Hranol.

Skryť Zatvoriť reklamu