Senzácia : O poslanca Ľuboša Blahu prejavil záujem Oxford,Harvard a aj Princeton !

...aj tak by mohli a určite mali znieť titulky všetkých denníkov sveta podľa poslanca vzdelaného až za úroveň jeho intelektu a takéto sa snívajú sny nášmu gaučíkovému revolucionárovi po ukončení dohody v Akadémii PZ.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (78)

Ahoj Ľubko, úvodom dnes tak familiárne, kedže ma už pravidelne čítaš a dokonca minule si sa na mňa osobne posťažoval v tvojom FB plátku redakcii SME (mal by si ako vzdelaný človek vedieť, že redakcia nezodpovedá za názory blogera a keďže som Blog viedol konštruktívne ,fakticky. slušne a doplnil som ho aj o Tvoje stanovisko, neporušil som Kódex blogera , fakty ostali faktami a blog blogom s úctihodnou čítanosťou).

Jedna rada, nabudúce napíš priamo mne a posťažuj sa mi, rád ťa usmerním a vysvetlím Ti kde sa nachádzaš, kedže si občas v tom svojom Neo-marxistickom vesmíre zjavne stratený a Tvoj fanklub spolu s Tebou tiež :)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tak si sa nám vyžaloval na svojom FB plátku pre tých nezabanovaných, že vraj ťa vyhodili z APZ, no ale medzičasom sa zistilo, že pravda je taká , že ti len nepredĺžia kontrakt a končí sa Ti zmluva na dobu určitú. Jááááj, to je pech čo?. Pár stovák EUR navyše k tomu Tvojmu skoro 5000 EURovému platu (kde si 9 rokov krížom slamy nepreložil) za tie Marxisticko-Leninské žvásty študentom vždy bodli. Mohol si investovať do šírenie tej Tvojej propagandy na FB a sem tam zaplatiť aj článoček v nejakom konšpiratívnom médiu aký si ňuňuňu "sociálny"

Ale nezabudol si hneď zaútočiť na všetkých a všetko dookola aká je to politická objednávka a aký si ty fundovaný svetový vedec a ako si to nezaslúžiš. Tak si to rozoberme Ľubko na drobné:

SkryťVypnúť reklamu

1.) Vraj sa o Tebe píše až v Oxforde, wau....no tak sme sa na to pozreli (Update 21.1.2020 18:18 hod - zdroj študovaný p.Fedorik tu https://www.facebook.com/1646160048/posts/10222041224333431/ a zistili sme že v knihe , ktorú spomínaš (A History of Modern Political Thought in East Central Europe-Volume II: Negotiating Modernity in the 'Short Twentieth Century' and Beyond, Part II: 1968-2018) a ktorú vydali východoeurópski autori sa na 402 stranách sa spomínaš presne nasledovne, strana 300 takto:

Obrázok blogu

Tí zbehlejší v angličtine rýchlo pochopia aký "obrovský prínos pre svet" si mal a tí čo prišli obrániť Ľubka Blahu vedzte, že text sa len zmieňuje o Ľ.B. ako o politickom filozofovi východnej Európy, ktorý vraví síce o nejakej sociálnej demokracii v jeho teoretickej práci (Späť k Marxovi) ale koniec zmienky o ňom zároveň konštatuje , že sa pán teoretik od tejto teoretickej roviny ZJAVNE odklonil smerom k anti-emigračnej rétorike a Pro-Ruskej propagande.

SkryťVypnúť reklamu

Suma sumárum...v knihe je zmienka o Tebe v celkovej dĺžke neuveriteľných cca 0,08 % z celej knižky. Keďže kníh Oxford Press produkuje ročne niekoľko desiatok je zmienka o "našom velikánovi" rovná limite blížiacej sa k nule. Skôr je otázkou, že ktorý ľavicový teoretik na východ od BA až po Ural ešte nebol spomenutý v Oxford Press aby sa zdôraznila jeho bezvýznamnosť na poli vedeckého sveta. Slovami ktoré dobre poznáš..."Si sa zasekol historicky v ktorých rokoch..... 50tych...60tych?"

2.) Vraj je to politická objednávka. Hmmm, pamätáš sa ešte na vyjadrenie pani rektorky APZ Kurilovskej z konca roka 2019? 

SkryťVypnúť reklamu

Osviežim ti pamäť: V denniku Pravda 12.12.2019 " Kurilovská ďalej potvrdila, že Blaha učí na policajnej akadémii profesijnú etiku, filozofiu a etiku. Miesto odborného asistenta získal na základe výberového konania. Dodala, že jeho zmluva je na dobu určitú, skončiť sa má v januári 2021. Aktuálne vyučuje aktívne, má svoje semináre i prednášky.„Jeho statusy vnímam veľmi negatívne a nepozerám sa na to nepoliticky. Stotožňujem sa so stanoviskom SAV a možno by som menej váhala, keby som nebola v politike. Stanovisko som vydala ako rektorka, nie ako politička,“ uviedla Kurilovská. "

Suma sumárum...zmluva Ti končí o pár dní, NIK ťa teda navyhadzuje ako vyplakávaš. V rámci šetrení, ktoré majú jednotlivé ministerstvá (vieš ono je Koronakríza ak ste si v SMERE nevšimli) je to logický krok. Slovami pani rektorky "Nie je za tým nič politické. Aké iné miesta som mala zrušiť, ak nie tie, kde končia zmluvy,“ pýta sa rektorka vysokej školy Lucia Kurilovská.

Takže pre Tvoj fanklub inými slovami: Už koncom roka za vlády SMERU bolo jasné aj osobe, ktorá učí etiku a profesijnú etiku mladých ľudí v APZ svojimi klamstvami ,polopravdami a konšpiráciami podkopáva dôveru a profesionalitu takejto pozície, že jej nebude predĺžená zmluva ,ktorá končí koncom januára 2021. Zároveň to zaklincovala neplánovaná potreba logicky šetriť v roku 2021. Dovetok: Spolu s Tebou a p.Chmelárom neboli zmluvy predĺžené ďalším 16-tim pracovníkom.

Môj osobný názor je k tomu taký, že radšej by som udržal pracovné miesto údržbára, kuriča, upratovačky a kohokoľvek, kto pre APZ urobí miliónkrát viac záslužnej práce , ako udržať gaučíkového revolucionára, ktorého pracovným nástrojom je liberálno-korporátny FB, na ktorom šíri klamstvá, polopravdy a konšpirácie. O etike predsa nemôže rozprávať študentom niekto, kto neeticky uráža pravidelne oponentov a ženy.

3.) Keďže s Tebou ukončili v APZ aj spoluprácu s pánom Chmelárom pripájam s dovolením pána Vávru jeho debatu na FB s ním, ohľadom aj Tvojej osoby, ktorú už medzičasom zmazal. Nech mám na E.CH akýkoľvek názor, myslím že to E.CH. zhodnotil v tomto presne : E.CH.: "Blaha ako politik sa často správa ako hulvát, zavádza a klame..."

Obrázok blogu

Suma sumárum.....snívaj ďalej a čakaj na ten Oxford,Harvard, Princeton...o také "vedecké kapacity" sa pobijú. Dajú Ti do ruky utierku na prach a budeš leštiť busty Lenina a Marxa v skladoch.

P.S.: ...a nevyplakávaj už toľko, vieme že je toho na Teba a SMER veľa, nič Ti nevychádza, TO zamietnuté, rastiete smerom k vypadnutiu z parlamentu ,mal by si byť po udalostiach z konca roka doma najmä pokorný. Pomohlo by to všetkým :)

P.P.S:....toho barana čo pre Teba chováme v klube Liberálnych Slniečok sme museli ukľudniť sedatívami, nakoľko tá Tvoja COVID karanténa a odlúčenie ho vytáčali do nepríčetna


 

Michal Porubän

Michal Porubän

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  42
  •  | 
  • Páči sa:  1 247x

...zrnko piesku s jedinecnou strukturou v mori dalsich miliard inych originálov, ich osudov a pribehov...Som kto som, so vsetkým dobrým aj tým menej, človek čo má rád úsmev...pozitívnu energiu...a verí, že vsetko sa dá ked sa chce.Fandím hokeju, futbalu a dobrému jedlu, používam kritické myslenie a nie, nie som neomylný :) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu