Je Kiska naozaj antisystémový?

Z nadpisu článku Antisystémový Kiska? podvedome nabieha dojem negativizácie prezidentského kandidáta. Ako keby bol anarchista. Text článku už budí u mňa úplne iný dojem, takmer ako keby bol o inom. Nadpis však spraví veľa.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Môže byť antisystémovým človek, ktorý vybudoval niekoľko firiem a darcovský systém? Dal prácu množstvu ľudí v dlhodobom meradle a rieši problémy systémovo v oblasti, kde štát zlyháva? Môže byť antisystémový, keď sám buduje systém, čo dokáže len mizivé percento občanov? Samozrejme, že nie.

Iste, kritikou súčasného politického a súčasného systému a navrhovaním riešení vyjadruje s ním svoj nesúhlas, ale to neznamená, že je celkom proti nemu, takže ani v tom nie je pojem "antisystémový" na mieste.

Ak nesúhlasíte s názorom komentátora SME, ešte to neznamená, že je kúpený a plní cudzie príkazy. Ako nám vysvetlili páni Čikovský a Bella na bohatej diskusii nedávno v Stanici, komentátori jednoducho vyjadrujú svoje názory a majú v tom slobodu. A práve preto poskytuje SME aj platformu verejných blogov, aby dostali priestor aj nesúhlasné hlasy s ich názormi. Nie iba sa vybíjať v hádkach pod nimi, ale priamo písať blogy.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ja som tak práve urobil.

Michal Žarnay

Michal Žarnay

Bloger 
  • Počet článkov:  30
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Dosiaľ hlavne učiteľ dospelých ľudí a občiansky aktivista. Píšem o tom, na čo práve najviac myslím. Zoznam autorových rubrík:  SpoločnosťŠpanielskoNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu