Sľuby, plány, realita

Ako už pomerne dávno ktosi múdry povedal : " Sľuby sa sľubujú ... ", predsavzatia si dávame so zámerom splniť ich a čo

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

takto plány ? Tie si robíme so zámerom uskutočniť ich. Čo však v prípade už vytvoreného plánu vzhľadom k aktuálnemu stavu ? V tomto konkrétnom prípade k stavu počasia. Mohlo by sa, v čo pevne dúfam a chcem tomu aj veriť, do zajtrajšieho rána zmeniť, v opačnom prípade by moja dnešná precízna príprava vyšla nazmar. To je to posledné, čo si práve teraz prajem.

Mať plán je jedna vec, nie vždy sa dá aj zrealizovať. Nech už ho prekazí hocičo alebo hocikto, vždy to vo Vás vyvolá negatívnu emóciu. Reakciu, ktorá vôbec neprospieva Vášmu zdraviu. To som uviedla ako jeden z mnohých možných variantov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ktosi ďalší spomenul " Mysli pozitívne." Ani toto nezvykne vo veľa prípadoch vyústiť do zdaru. Tak čo teraz ? Ostáva štvrtá, zatiaľ nespomenutá - nádej. Nádej, že to nakoniec predsa len dobre dopadne.

Helena Michlíková

Helena Michlíková

Helena Michlíková

Bloger 
  • Počet článkov:  473
  •  | 
  • Páči sa:  56x

Zdravím! Volám sa Helena Michlíková, mám 45 rokov. Rada čítam knihy, aj v cudzích jazykoch. Navštevujem ŠJŠ Palisády, kde sa učím angličtinu a španielčinu, pričom by som získané jazykové vedomosti chcela v budúcnosti zužitkovať. Od 17 rokov som na invalidnom dôchodku a mám tým pádom dosť voľného času. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu