Tam, kde končí dúha

Veľakrát, čo veľakrát,

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

nespočetnekrát som upierala svoje oči k nebu len aby som si poriadne prezrela jej koloritu. Rôznorodosť jej farieb, dokonca hneď celú paletu, ktorú nám ponúka. Vždy odznova ma fascinovala. To dokonale usporiadané spektrum farieb. Niečo, čo sa nevidí len tak. Pri jej dôkladnejšom prebádaní vlastne doteraz neviem, kde má koniec.

To dokonale usporiadané spektrum farieb . Niečo, čo sa nevidí len tak, každý deň. A vlastne ani začiatok. Faktom ale ostáva, že sa jej poloblúk rozprestiera po celej oblohe, môžu ju tým pádom pozorovať rôzni %ludia v rôznych častiach sveta v tej istej chvíli. N amoment sa vieme, dokážeme zastaviť a venovať sa spoločnému záujmu. Rovnakej činnosti. Je zdrojom inšpirácie pre maliarov ako aj fotografov. Namôjveru púta ich pozornosť. Istým spôsobom vychádzam z vlastných pocitov, skúseností.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Objavuje sa vždy po daždi, vtedy sú pre jej vznik priaznivé podmienky. Je to vlastne chemický proces. Po záhadnosti Mesiaca je pre mňa druhým tajom.

Helena Michlíková

Helena Michlíková

Helena Michlíková

Bloger 
  • Počet článkov:  457
  •  | 
  • Páči sa:  6x

Zdravím! Volám sa Helena Michlíková, mám 44 rokov. Rada čítam knihy, aj v cudzích jazykoch. Navštevujem ŠJŠ Palisády, kde sa učím angličtinu a španielčinu, pričom by som získané jazykové vedomosti chcela v budúcnosti zužitkovať. Od 17 rokov som na invalidnom dôchodku a mám tým pádom dosť voľného času. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Skryť Zatvoriť reklamu