Zrkadlo

Tak dnes sa mi to naozaj páči. Je to prejavom mojej povahy, naturelu , zjednodušene povedané : ak by som sa k dnešnému

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

dátumu nevyjadrila, nebola by som to ja. Kto ma čo i len trochu pozná, mi dá za pravdu. Keď sa tak nad tým teraz zamýšľam, neprekoná to síce naše olympijské zlato či bronz, napriek tomuto faktu som už pevne rozhodnutá . Hra ako taká, či sa už jedná o hru farieb, čísel- buď pri zjazde alebo hokeji, každá jedna má svoje pravidlá.

Tento dnešný dátum nepovažujem za magický- ako ho označili iní, len z dôvodu zrkadlového zobrazenia jednotlivých číslic. Pri dôkladnejšom prizretí Vám doslova udrú do očí v podstate len dve. Síce v nasledových počtoch, dvojok je 6, nuly sú 2. No a v tomto bode mi pre zmenu nenapadne nič iné ako ďalšia neznáma-známa a to 3, ktorej výpočet sa priam núkal. Moje myšlienky ma teraz nezavedú inam, s týmto číslom mi ako prvá napadne rozprávka Tri oriešky pre Popolušku, ktorá si pred zrkadlom čistila tvár zašpinenú od popola a tak by som mohla pokračovať trebárs aj do nekonečna.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Z dôvodu, že očakávam nejaký, nazvem to, zázrak, skúsim mu dať ešte dnes šancu, počkám, kým hodiny neukážu 22:02, resp. 22:22. Predpokladám, že to ovplyvní moje nasledujúce obdobie. Tak sa nechám prekvapiť, "pouvažovať " ešte stále môže.

Helena Michlíková

Helena Michlíková

Helena Michlíková

Bloger 
  • Počet článkov:  473
  •  | 
  • Páči sa:  56x

Zdravím! Volám sa Helena Michlíková, mám 45 rokov. Rada čítam knihy, aj v cudzích jazykoch. Navštevujem ŠJŠ Palisády, kde sa učím angličtinu a španielčinu, pričom by som získané jazykové vedomosti chcela v budúcnosti zužitkovať. Od 17 rokov som na invalidnom dôchodku a mám tým pádom dosť voľného času. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu