„Náhubky“, alebo tzv. rúška na tvár , niekto ho nosiť musí a niekto NIE !

To, čo sa už popísalo o nosení rúšok na tvári a celej tej mediálnej pandémii, sa stále dokazuje, že žiaden Covid – 19 nie je a je to obyčajné šikanovanie ľudí

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Takto to funguje v praxi:

25.8.2020, asi tak o 7.30 hod, som požiadal SBD Púchov/ úsek údržby / o dokončenie opravy WC, ktorá sa minulý týždeň nedokončila.

Keď som prišiel do budovy SBD na oddelenie údržby,

vedúci údržby ma požiadal , aby som si dal rúško na tvár, v opačnom prípade sa so mnou nebudú baviť o oprave.Odmietol som to. A upozornil som ho, že VY nemáte právo mi prikazovať, aby som si dal rúško na tvár.Vedúci údržby rúško na tvári nemal a mňa žiadal , aby som si dal rúško na tvár.Jeho kolegyňa, ktorá s ním robí v kancelárii, rúško na tvári nemala a dvaja pracovníci údržby ,ktorí boli v tom čase na chodbe, tiež na tvári nemali rúška.Dovolím si uviesť, že na tomto oddelení , pracovníci rúška nenosia.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Arogancia a drzosť niektorých ľudí, napr. predstaviteľov vlády a samotného predsedu vlády, je tak veľká, že sa to dá označiť ako výsmech všetkým občanom Slovenska.

Obrázok blogu
Milan Koval

Milan Koval

Bloger 
  • Počet článkov:  51
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Denno denne sme všetci konfrontovaní s udalosťami v politike, v poľnohospodárstve, školstve, zdravotníctve ap. Preto budem reagovať svojmi článkami na tieto oblasti. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu