Opatrenia platné od 17.5.2021

Písmo: A- | A+

Akuálne a aktualizované opatrenia v súvislosti s pandémiou , by mali vedieť všetci z personálu v obchodných raťazcoch a iných prevádzok.

Od 17.5.2021 , platia nové opatrenia, pokiaľ sa týka nosenia rúšok a respirátorov. Skutočnosť je taká, že o týchto nových opatreniach mnohé obchodné domy a predajne o týchto opatreniach vôbec nevedia.

Na dverách je stále informácia, že pre vstup do predajni je povolený len s respirátorom a dokonca sú aj také predajne, ktoré požadujú aj preukázanie sa negatívnym testom.

Mám osobnú skúsenosť, pracovníčka SBS ma upozornila, že musím mať respirátor. Ja som ju upozornil, aby si prečítala platné opatrenia platné od 17.5.2021, kde sa zrozumiteľne uvádzajú opatrenia platné aj pre noseine rúšok a respirátorov. Podľa toho ako sa tvárila, vôbec nevedela o čom hovorím a odišiel som do predajni. Už mi nepovedala nič. Chcem tým povedať, že mnohé OD a predajne nevedia nič o aktuálnych opatreniach nosenia rúšok a respirátorov.Tragédia je v tom, že Tí, ktorí majú informovať o zmenách týchto opatrení svojich podriadených a v tomto prípade personál predajní, vôbec neinformujú. Ani na jednej predajni nie sú vyvesené aktuálne opatrenia v súvislosti s C-19.

Pokiaľ sa týka nosenia rúšok a respirátorov – nie je zákonná povinnosť ich nosiť. NIKDE. Prikazovanie nosiť rúška a respirátory je obyčajné šikanovanie občanov. Ak si niekto

myslí, alebo je presvedčený o nutnosti nosiť rúška a respiátory, prosím citovať zákon.

Obrázok blogu

Opatrenia od 17.5.2021: začne platiť nový COVID automat ...

Skryť Zatvoriť reklamu