reklama

Žiadam redakciu blog.sme.sk aby ma prestali šikanovať a ospravedlnila sa.

Po zaplatení predplatného , mi redakcia stále bráni písať komentáre k článkom. To je určite tým, že nie som liberál a nikdy nebudem !

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Zaplatil som si predplatné, aby som mohol, ako registrovaný bloger , komentovať jednotlivé články iných blogerov a zapájať sa do diskusie. Nakoľko je táto služba platená, zaplatil som si predplatné do diskusie na 4. týždne. Platba bola riadne odoslaná a poukázaná cez internet na účet redakcie blog.sme.sk Nakoĺko mi redakcia odmietala aktivovať túto službu, opakovane som niekoľko krát písomne žiadal, aby mi umožnili sa zapojiť do diskusie. Aj napriek tomu, že som poslal ako prílohu doklad o zaplatení, stále som sa nemohol zapájať do diskusie a stále nemôžem písať komentáre v rámci diskusie. Dokonca mi napísali, že tá moja platba je nezrozumiteľná a nevedia , aká je to platba a tá moje úhrada , nie je ako predplatné, lebo to nebolo vyznačené. Uhradenú platbu som riadne označil, ako predplatné.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nezmyselné odpovede z redakcie, považujem za šikanovanie a žiadam, aby sa mi redakcia ospravedlnila. 

Milan Koval

Milan Koval

Bloger 
  • Počet článkov:  51
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Denno denne sme všetci konfrontovaní s udalosťami v politike, v poľnohospodárstve, školstve, zdravotníctve ap. Preto budem reagovať svojmi článkami na tieto oblasti. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

289 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu