Pán Boris Kollár, predseda SME RODINA a plagiátor.

Vaša predvolebná kampaň vo voľbách 2020, bola názornou ukážkou, ako sa dá klamať a tzv mútiť voličom hlavy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

V čase volebnej kampani, ste sa dištancovali od migrantov a v podstate ste nepripúšťali resp. ste boli proti prijaťiu migrantov na Slovensko. Viete veľmi dobre, akí majú názor občania Slovenska na prijímanie migrantov tj, nesúhlasia s prijímaním migrantov. Po voľbách, strana SME RODINA, ale už mala isté miesto v parlamente. Vaše vystúpenie v Miláne spolu s Matteo Salvini, všetci a nie len v Miláne , ale aj na Slovensku pochopili, aký názor máte na migráciu, tj, jasne proti migrantom a je neprípustné, aby Slovensko prijímalo migrantov. To bolo a už to nie je pravda.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Podľa fotografie, ktorá je súčasťou článku je uvedené : Moslimovia sú na Slovensku stále bez mešity. Islám Slováci vnímajú ako strašiaka a hrozbu, nemajú na to dôvod.

To akože sa na Slovensku majú stavať mešity pre migrantov?

Viete koľko násilností, brutality, znásilnení, výtržností, krádeží ao, už migranti urobili v mnohých štátoch v Európe? Stačí si pozrieť fotografie a videá na soc. sieťach, čo všetko dokážu migranti urobiť. Video a fotografie nemôžem zverejniť, pretože by to admin FB. okamžite odstránil.

Vy si naozaj myslíte, že by sme na Slovensko mali prijať niekoľko tisíc migrantov? Na takéto rozhodnutie, prjímať migrantov, musí byť vyhlásené referendum.

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok blogu
Milan Koval

Milan Koval

Bloger 
  • Počet článkov:  51
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Denno denne sme všetci konfrontovaní s udalosťami v politike, v poľnohospodárstve, školstve, zdravotníctve ap. Preto budem reagovať svojmi článkami na tieto oblasti. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu