Obyvatelia Slovenska: užívate si hybridnú vojnu?

Písmo: A- | A+

Po odmietnutí fikovej arogantnej „grupy“ vo voľbách pred rokom sa nám ani nesnívalo, že po zločine organizovanom z úrovne vlády sa nám dostane niečo ešte horšie.

Netušili sme, že po odmietnutí mafie na program dňa príde iná mafia s ešte ambicióznejším cieľmi a rozbehne totálnu likvidáciu nášho štátu aj s jeho obyvateľstvom. A tak sme z úrovne vlády celý rok znásilňovaní právne nezáväznými obmedzeniami, príkazmi, zákazmi likvidujúcimi ekonomiku, zdravotníctvo, poškodzujúcimi naše zdravie a hanebne pošliapavajúce naše ľudské práva.

Zdravie

Vláda núti obyvateľstvo podrobovať sa pravidelnému testovaniu špáraniu v hlave a už aj očkovaniu. V záujme všeobecného zdravia, akože. Prečo nie, však? Až na to, že sa na celom svete objavujú informácie poukazujúce na množstvo zdravotných problémov, ktoré populácia môže očakávať vďaka tomu, že si dovtedy zdraví ľudia nechali z „preventívnych dôvodov“ špárať v nosohltanoch testocaími tyčinkami, ktorých hodnovernosť nie je ani na teoretickej úrovni. Naozaj išlo iba o „prevenciu“? Nemohlo ísť pri testovaní o úmyselné, cielené, plošné rozšírenie rôznych druhov ochorení do populácie? Bude to zaujímavé.

Z úrovne výkonnej moci sme nútení do správania, ktoré poškodzuje naše zdravie. Rúška, respirátory. Obmedzovanie ventilácie vzduchu. To dýchaciemu aparátu neprospieva. Náhoda?

Ešte hrozivejšiu kapitolu „boja proti hnusobe“ predstavuje vakcinácia, ktorej negatívne účinky prichádzajú oveľa skôr a je viditeľná súvislosť očkovacej látky s následnými zdravotnými problémami a dokonca úmrtiami. Oj. Náhoda? Zámer?

Podľa stále viac dostupných nezávislých analýz a posudkov sú testy, rúška / respirátory aj západné vakcíny plné škodlivých látok, parazitov, geneticky sporných látok ... Sú zdraviu škodlivé priamo, nepriamo, s rýchlym nástupom problémov aj s množstvom účinkov odložených na neskoršie obdobie.

Z úrovne štátu (vláda) je obyvateľstvu vnucovaná vakcinácia s veľmi zlými praktickými výsledkami na celom svete. Z úrovne štátu (vláda prostredníctvom ŠÚKL-u) je obyvateľstvu bránené dostať sa k liekom a vakcínam, ktoré sú vo svete považované za bezpečné a fungujúce v žiadanom smere.

Víťazi volieb bez ohľadu na právo, za asistencie polície nekompromisne presadzovali opatrenia, ktoré ochoreniu nebránili, ochorenie neliečia, ale zdraviu škodia. Všetky.

Ak sa ukážu pravdivými informácie o možných problémoch po celospoločenskej kúre opakovaným testovaním, obmedzovaním pľúcnej ventilácie rúškami / respirátormi a v dôsledku vakcinácie... Čaká nás katastrofa?

Ekonomika

Obmedzeniami a nezmyselnými testami podmieňovaným pohybom ľudí celý rok dusia ekonomiku. Aké dane za minulý rok štát na daniach vyberie, keď spoločnosť nemohla podnikať? Koľko bude v tomto roku na zdravotníctvo, vzdelanie, pre sociálne účely? Na druhej strane, súbežne s pridusením ekonomiky víťazi volieb bez škrupulí vykrádajú jestvujúce zdroje. Žiadny rozvoj. Ani len udržiavanie dosiahnutého stavu.

Naozaj nevidíme likvidáciu malých a stredných podnikateľov obmedzeniami, ktoré na druhej strane nemajú žiadny vplyv na obchodné reťazce a na ich (zväčša zahraničných) dodávateľov?

Nemáme sa na čo tešiť. Ekonomika pôjde ku dnu ako deravé vedro plné klincov. Náš štát pôjde ku dnu. A my s ním. Len organizátori nášho marazmu nie. Kým MY chudobnieme, ONI bohatnú.

Právnici

Bojíme sa, že prídeme o prácu. Bojíme sa, že nás polícia stlčie, že nám dajú pokutu. Spoliehane sa na právnikov, na sudcov, na prokuratúru, že budú robiť svoju prácu a brániť zákonnosť.

Kladieme otázku „Dokedy budú bezbrehú šikanóznu svojvôľu Matoviča, Mikasa a spol. v porušovaní a obmedzovaní základných práv a slobôd ignorovať slovenskí sudcovia a prokurátori? Zbytočne. Ústavný súd SR nedávno definitívne potvrdil rozklad práva na území SR. Fašizmus špachtloviča bol odobrený a navyše dostal zelenú pre ďalšie obdobie.

Malo by nám byť jasné, že právnici v polícii, na prokuratúre, na súdoch nie sú riešením našich problémov – ONI SÚ ICH SÚČASŤOU! Priechodnosť práva v SR je iba neživotaschopná teória, ilúzia.

Plnenie obmedzujúcich a poškodzujúcich príkazov si vláda vynucuje prostredníctvom polície. Našťastie, policajti sú naši príbuzní. Nikto nechce prísť o prácu, musia poslúchať rozkazy. Hajzlov, ktorí by nás pobili, keby dostali rozkaz, nie je tak veľa. Odlíšiť policajta od fašistu v policajnej uniforme možno podľa jeho prístupu k ľuďom na ulici.

Myslí si niekto, že všetko, čo proti našej ekonomike, proti našim právam, proti nášmu zdraviu urobili aktuálni mocipáni, je len jedna veľká náhoda? Niekto proti nám vedie vojnu a my sa správame ako keby sa nás nič z toho netýkalo. Odpovedzte si sami, milí rodáci, čo nás všetkých čaká, ak sa nerozhýbeme. Ľudia zomierajú. Zatiaľ v rrelatívne malom počte. Zatiaľ. Ale čo nás čaká ako dôsledok všetkého, čomu sme boli rok vystavení? Nič? Alebo...? Sme vo vojne? Nie sme vo vojne?

Skryť Zatvoriť reklamu