Prečo ľuďom stále chutia piškóty?

(Upozornenie: V článku sa vo zvýšenej miere vyskytuje slovo „piškóty“. Ak ste naň alergickí, čitajte ďalej) Môže to pôsobiť ako veľká záhada, v skutočnosti je však všetko také prosté. Až sprosté. Ak máte umelý chrup, sú pre vás práve piškóty tým najlepším, čo si môžete dopriať. Vynikajúco chutia, ak si ich namočíte v čaji. Najlepšie v ruskom.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

A ľudia majú pocit, že si naozaj zaslúžia lahodné piškóty. Potrebujú ich. Veď na čo sa dnes možno spoľahnúť, ak nie práve na piškóty? Zabalené v krásne (jedno)farebnom obale za akciovú cenu jednej obálky s jedným hárkom papiera. Je to také jednoduché. Netreba ani priveľa premýšľať (hlavne, keď to už nebudete na svete, však áno). Jediné, čo treba mať na pamäti, je magické číslo 11. Kto je to, čo je to, to je nepodstatné.

Stačí prísť a vhodiť tú smiešne ľahkú obálku do tej krabice s dierou uprostred. Samozrejme, nevhadzovať prázdnu. Pozor, priatelia! Bez práce nie sú koláče. Či skôr bez obálky so správnym obsahom nie sú piškótky.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

No a po úspešnom absolvovaní týchto úkonov a plnom využití svojho ústavného práva, ktoré kotví niekde v tridsiatom článku našej ústavy, sa môžete tešiť na štyri roky plné piškót. Piškóty od rána až do večera. Hurá!

Týmto zvolaním sa s vami lúčim a idem si do kredenca vziať čosi pod zub. Snáď tam bude aj niečo iné, než piškóty. Nejako ma po včerajšku na ne prešla chuť.

Miloslav Kučera

Miloslav Kučera

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Písať začal ako sedemročný. Na hodine písania. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu