Tamara "Tami" Heriban

Odjakživa som ťa ľúbila. Tak ako len človek plný citov dokáže. Britva, Mickey Mouse na tričku! Poznáte ju? Je úžasná! Ak nie, rada vás s ňou zoznámim.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Taminka, pamätáš na Johna a vašu pivnicu plnú tajomstiev? Tvoje červené saténové šaty s holým chrbátom mi navždy ostanú v pamäti! Takisto ako modlitby k mesiacu a jedenie postriekaných javorových listov. Nie, teraz viem, že by z nich nebol dobrý javorový sirup...Naučila si ma veľa. Asertivite, úcte a životu samému. Tomu, ktorého sa nadýchneš počas teplej májovej noci. Ak pri tom spievaš aj známu odrhovačku, viem, že je to tá správna frekvencia . Pamätáš na tú deku o polnoci v parku a zamilované smsky niekomu, kto o ne nestál? Ten plač a zúfalé výkriky si navždy zapämatám. Ale nespomínam v zlom, nie. Milujem tú drámu v spomienkach, a ty v nich vždy figuruješ. Vieš, ako moja mama hovorí: Vy dve ste stvorené jedna pre druhú a kopec iných frazeologizmov...Žijeme jedna druhú- a inak to nikdy nebude. Je to podobné ako nemôžeš hovoriť o Cruisovi a nespomenúť scientológiu alebo hovoriť o Marilyn a nespomenúť barbituráty alebo jej prsia. Milujem ťa a nikto a nič to nikdy nezmení.

Barbora Mindžáková

Barbora Mindžáková

Bloger 
  • Počet článkov:  18
  •  | 
  • Páči sa:  0x

MILUJEM ŽIVOT. Snažím sa stáť a nespadnúť, neprejesť sa lásky. Je jej okolo mňa veľa, niekedy až toľko, že neviem, či ju unesiem... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Radko Mačuha

Radko Mačuha

233 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

10 článkov
Karol Galek

Karol Galek

116 článkov
INEKO

INEKO

117 článkov
Lucia Nicholsonová

Lucia Nicholsonová

207 článkov
INESS

INESS

108 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu