reklama

Pôjde Daniel po Kollárovi, teda po jeho cyperskej schránke?

Po tom Borisovi, ktorý si v jednej predvolebnej debate lídrov opozície spomenie do akých škôl chodili - snáď aj budú chodiť všetky jeho deti si zrazu nevie spomenúť koľko miliónov dostal na účet od svojej cyperskej schránky

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

za predaj svojho podielu v roku 2002. Áno bolo to dávno, celá minulosť sa nestala. To iste. Iste ma bude zaujímať, či túto jeho transakciu a zároveň aj cyperskú schránku vyšetrí polícia, možno NAKA. Bola to kauza na ktorú upozornil týždenník TREND. A o celej kauzičke sa dá pohodlne prečítať si pri kávičke, odkaz: https://www.trend.sk/biznis/pre-koho-prepieral-boris-kollar-miliony-cez-cypersku-schranku-ziskal-ich-bezcenny-podiel.

Mám veriť tomu, že špeciálny prokurátor Daniel Lipšic, ktorému tak trochu pomohol Milan Krajniak s previerkou NBÚ pôjde po Borisovi Kollárovi? Neverím ale...môžme sa staviť. Možno sa nájdu investigatívci kvalít Jána Kuciaka a urobia vietor v /ne/pokojných vodách spoločnosti, ktorá je po vražde novinára a archeologičky citlivá na krádeže a podvody všetkých druhov, hlavne tých miliónových a miliardových aj u takzvaných "bielych golierov" ľudí so zaujímavou minulosťou.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Bude to stand up komedy, keď za rytiera špeciálnych prokurátov Daniela Lipšica bude pasovať predseda parlamentu Boris Kollár. Pri všetkej úcte k jednému z týchto dvoch pánov.

Miroslava Arpášová

Miroslava Arpášová

Bloger 
  • Počet článkov:  14
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Človek, žena v strednom veku ;). Píšem rada o tom čo mám rada ale aj o tom čo nemám rada. Vyjasňujem si tým svoje vlastné postoje a tajne dúfam, že uspejem:). Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu