Absolútne populárny: Donald Trump

Písmo: A- | A+

Tvrdí sa o ňom, že háji záujmy bielych Američanov. Ako to môže byť pravda, keď on sám je oranžový?!

Dnes ma nesmierne pobavila správa o tom ako sa americký extrémisti zo skupiny National Policy Institute stretli, zahajlovali si a novinárom vynadali do klamárov. Niekoho mi to silne pripomína ale ten nehajluje...

Viz:
https://dennikn.sk/614793/extremisti-sa-po-trumpovom-vitazstve-citia-silni-hajluju-a-vyzyvaju-na-deportaciu-imigrantov/?ref=mwat

Je príznačné, že kandidát ktorý sľúbil deportovať 11 miliónov ilegálnych imigrantov osloví organizácie ktoré svoj rasizmus, prípadne sympatie k neonacizmu neskrývajú. Z médií vyjadril priamu podporu Donaldovi Trumpovi jedine The Crusader, čo je periodikum vydávané spolkom Ku Klux Klan.

Lenže medzi predvolebnými vyjadreniami a dneškom sa udialo niekoľko zásadných zmien. Najvýraznejšou zmenou je že Donald Trump už nesľubuje, že postaví Hillary Clintonovú pred súd. Rovnako z 11 miliónov ilegálnych imigrantov sa stali 2 milióny - to jest tí ktorí majú v USA nejaký trestný záznam. Človek by si myslel, že najextrémnejším voličom Donalda Trumpa dochádza ako veľmi preháňal.

Ak by niekoho zaujímalo odkiaľ mám tvrdenie že Donald Trump nebude súdne stíhať HIllary Clintonovú tak túto informáciu v rozhovore poskytla jeho poradkyňa Kellyanne Conway:
http://edition.cnn.com/2016/11/22/politics/conway-no-clinton-charges-donald-trump/

Napriek tomuto všetkému sa dnes zišla skupina jeho podporovateľov z ultra-pravicového krídla aby ho naďalej podporili. Musím si klásť otázku či títo ľudia Donalda Trumpa naozaj poznajú alebo si len vysnili v jeho osobe nejaký ideál.

Zopár faktov:
1. Jeho dcéra Ivanka Trump konvertovala na judaizmus.
Kvôli svadbe, túto informáciu môžete dohľadať bez problému.


2. Donald Trump odmietol akúkoľvek podporu či už KKK alebo NPI.
Zdroj:
http://www.latimes.com/nation/politics/trailguide/la-na-trailguide-updates-donald-trump-denounces-support-from-kkk-1478057956-htmlstory.html

Je ale pravdou aj to že vo Februári 2016 sa vyjadril že nevie kto je to KKK a David Duke.

3. Napriek podpore KKK a NPI koluje internetom zopár videí ktoré Donalda Trumpa označujú za sionistického agenta. Tie linkovať naozaj nebudem. Majú "konšpiračný" charakter a sú tak vtipné až je to smutné. Jedno z nich doslova hovorí, že Donald Trump vyslovil meno Benjamin Netanjahu tak veľmi bezchybne až "to nemôže byť náhoda".


Musím uznať, prezidentská kampaň nechala mnohých občanov USA značne zmätených a neschopných prijať realitu. Avšak napriek pôvodnému dojmu, že to sú voliči Demokratov, začínam mať presne opačný pocit. Ak by Donald Trump sľúbil program konverzie afro-američanov na bielych američanov a za Mondfuhrera by sľúbil menovať Davida Duka (vodca KKK) je možné že by mu to isté percento voličov uverilo (pozn. Iron Sky). Faktom je že ak by Trump nechal Davida Duka vystreliť na Mesiac možno by získal moje sympatie, ale ja v USA nemám volebné právo.

Takže k tej jeho popularite...

Donald Trump získal podporu aj tých Američanov ktorých podporu odmieta. Rasistov, žien aj hispáncov. Ako idú tieto sociálne skupiny dohromady s Trumpom je pre mňa záhada.

Skryť Zatvoriť reklamu