"A ty sa prečo nepresťahuješ do moslimskej krajiny?"

Písmo: A- | A+

Veľmi dobrá otázka, Veľmi rád sa k nej vyjadrím. Ak dovolíte, veľmi rád by som kontroval podobnou...

A ty sa prečo nepresťahuješ do Donbasu?

Mám tam známeho, bývalého kolegu. Sem tam odtiaľ napíše ako je tam skvele, akého majú dobrého prezidenta, že po nešťastnom zranení dostal skvelé lekárske ošetrenie a cíti že jeho schopnosti sú využité - či už tie technické alebo tie bojové.

Pokiaľ je tvoja reakcia "niesom k***t" tak plne chápem.

Pravdepodobne tu máš svoj život - prácu, rodinu, priateľku. Ničmenej garantujem, že tam niesú žiadny moslímskí utečenci, žiadny zapredanci západu (tých tam predsa strieľajú) žiadny skorumpovaný prezident a predseda vlády.

====

Alebo iná otázka.

"Ešte aby mali (moslimovia) právo sa sem prisťahovať a žiť medzi nami."

Páni a dámy, bohužiaľ vám musím oznámiť, že napriek vyjadreniam nášho predsedu vlády majú moslimovia právo sa sem prisťahovať, majú právo tu žiť, majú právo vyznávať svoje náboženstvo a majú aj právo mu stavať svätostánky a stánky s kebabom. Stačí si pozrieť zákony. Ak by im to niekto neumožnil len preto že sú moslimovia, alebo preto že pijú priveľa kakaa tak je to diskriminácia a tú zákon trestá. Teda ak to nieje zrovna premiér... Tam prokuratúra radšej privrie oči.

A ešte horšie, predstavte si že niektorí z nich medzi nami už dokonca žijú niekoľko desaťročí - viete z čias keď sme ako socialistické Československo mali skvelé vzťahy s krajinami ako Líbya a mnoho z nich u nás vyštudovalo a povedali si že tu ostanú.

Ale mám aj dobré správy - nemajú právo si vziať tri manželky (aspoň ostane viac pre nás), ani právo na manželstvo v príliš mladom veku. Majú maximálne tak právo mať jednu manželku a dve milenky, ale ... povedzme si narovinu, u nás sa za cudzoložstvo nezatvára ako napríklad v moslimských krajinách. Každopádne tu im za to naozaj hrozí Boží trest - keď sa manželka a milenka dozvedia jedna o druhej.
 

====

A teraz tú rozprávku že som slniečkár.

Niesom. Pár rokov dozadu som sa rozpísal o metalových skupinách pôsobiacich v krajinách ako Irán alebo Saudská Arábia. Náboženské zákony a bigotnosť miestnej kultúry im neumožňuje vystupovať verejne. Prípadný pokus o verejné vystúpenie so skladbou ktorá by velebila staroperzského boha Ahura-Mazdu by v moslimskej krajine dopadlo krajne nepekne. KDH s vyjadreniami o satanizme sa môže schovať.

Rozhodne sa nepovažujem za priateľa salámistov čo sa po púšti prevážajú na Toyotách a z dlhej cesty vykrikujú "Boh je veľký". Asi niečo na spôsob "Už tam budem?". Do neba je ale dlhá cesta.

ISIS sa nerovná moslim. Prečo ich s otvorenou náručou nevíta sýrsky prezident Asad, turecký prezident Erdogan a dokonca ani v Iraku z ich aktivít niesú nadšení... Faktom totiž je že zmena spoločenského systému (o ktorú ISISu naozaj ide) nehrá do karát žiadnemu blízkovýchodnému prezidentovi, diktátorovi, ani kráľovi. V praxi to pre nich totiž znamená prísť o moc, a pre každého normálneho moslima to znamená návrat do stredoveku.

Aj preto ľudia utekajú zo Sýrie a Iraku. Nestoja o to aby im pri dverách zazvonili dvaja muži v oblekoch a pýtali sa či sa s nimi chcete rozprávať o náboženstve. Pardon to sú jehovisti... dvaja muži s "kalachom" pýtajúci sa či konvertuješ a zároveň zmeníš občianstvo...

Áno sú tu aj ekonomický migranti ktorých si pozvala Merkelová. Poteším vás, tiež som počul že v Nemecku je strašne "fasa", tak veľmi že sem k nám sa utečenci pred vojnou a ani tí ekonomickí migranti naozaj nehrnú..

====

"Prídu sem, bude ich väčšina a začnú diktovať zákony oni nám!"

Je to zvláštne, ale začínam mať obavu že náš premiér sa možno nechal vydierať jedným moslimom. Viete... ten kardiochirurg čo mu spravil srdce. Čo ak mu voperoval do hrudníka nejaký "tentononc" na diaľkové a teraz sa musí krotiť aby náhodou "nedostal infarkt". Všimli ste si ako je v poslednom období nervózny? Je dokonca možné že je pod vplyvom CIA alebo horšie - židojašterov z Marsu, takže pozor na to.

Podobnú rozprávku šírili pravicové hnutia o rómskej menšine už dvadsapäť rokov dozadu. Áno majú vyššiu pôrodnosť než zbytok spoločnosti, avšak aj umierajú v mladšom veku. Podľa ich teórie sme tu mali mať generáciu 45 ročných prababičiek, pričom každá nasledujúca generácia by mala mať 10 detí (minimálne) takže Slovákov by bolo 5 miliónov a rómov 10. A reálne sa to samozrejme nestalo. Na papieri to ale vyzerá desivo. Desať detí, potom sto, potom tisíc. S úmrtnosťou sa nepočítalo, pretože podľa popredných ultrapravicových vedcov sú rómovia nesmrteľní.

V tejto republike je nás vyše 5 miliónov. Tých 50 sýrskych kresťanov po získaní občianstva pravdepodobne spôsobí drastické zmeny v našom politickom systéme. Sýrskych kresťanov nemôže byť zase tak veľa, veď sú najviac ohrozenou skupinou v moslimskej Sýrii. To niesú ruskí turisti na Kryme...

====

A teraz bez irónie.

Vážení čitateľia Zem & Vek, profesionálny konšpirátori, niektorí diskutéri tu na SME...

Rád by som vám povedal, že ste na smiech. Nikto vás neberie vážne. Ak pán Benčík odcituje vaše vlastné statusy na FB tak sa mu začnete vyhrážať aby to stiahol - pričom len preposiela vaše vlastné verejné vyjadrenia a vlastne ďalej šíri vaše myšlienky. Mali by ste sa mu poďakovať... Reklama zadarmo. Ak sa redaktor SME vyjadrí vo svojom stĺpčeku, hneď máte po ruke argument že "za prachy napíše čokoľvek", hlavne nech sa nepíše za čo všetko sú zodpovední moslimovia.

Naozaj mám známeho ktorý do Donbasu odišiel a som na neho za to naštvaný, pretože zahodil celý svoj život, ale narozdiel od vás mal aspoň vôľu svoje presvedčenie realizovať, nielen o ňom hovoriť.

Moje odporúčanie: Choďte bojovať proti ISIS priamo do Sýrie.


Odporúčam si to ale najprv nechať odobriť našim prezidentom. Nemyslím že by mal výhrady. Pokiaľ je mi známe väčšina z vás už má vlastnú výstroj aj výzbroj. A Iracká armáda tuším berie každého... Nemyslím že by bol pre vás problém slúžiť pod velením araba, možno kurda, ktorý je na 99% moslim. Alebo azda áno?

Kým ste tu v Európe a urobíte niečo podobné ako Konvička, tak si len robíte hanbu - prezentujete dookola ako veľký strach máte. A z čoho? Z detí čo sa hrajú na pešej zóne v Piešťanoch? Z vojnového konfliktu 3000 kilometrov odtiaľto? Alebo z bláznov čo môžu žiť medzi nami? Tí tu boli sú a budú. S Alahom či bez neho.

Mnoho predstaviteľov moslimských krajín sa vyjadrilo že je ISIS je problém Islamu s ktorým sa ich náboženský svet musí vysporiadať. Podľa ich slov ISIS je pomýlená skupina ktorá nemá morálne právo "hovoriť za väčšinu". A musím vám s poľutovaním povedať, že toto právo nemáte ani vy.

Takže k tej protiotázke...

Prečo nejdete bojovať proti ISIS na Blízky Východ?
 

Skryť Zatvoriť reklamu