Donedávna chodil po kanáloch, nosil kapucu a chcel byť neviditeľný.

Písmo: A- | A+

Nastrčil za seba figúru manekýna, akého robil predtým sám. Dnes sú už takí dvaja...

Nedávno slávil triumfálny návrat do politických debát v tušení vecí budúcich a v starom žolde. Presvedčil, že vládny špeciál je Robot a lieta kam chce a s kým chce. Prečo by nie aj do Vietnamu? Akoby cítil, že generálny prokurátor z božej a inej milosti bude ku nemu milostivý a tolerantný. Veď dlhé roky boli "naši" kolegovia.

Ale ďaleko zaujímavejšií bol posledný príklad hromadného "oslobodenia nevinných" zo spárov cca 12 tich kompetentných činiteľov. Veď nato tam bol GP zvolený. Neskladal sľub proti oligarchom, ani proti svojim dlhoročným kolegom.

Koalícia si však o toto všetko koledovala. Miesto očisty RTVS, zrušenia dvojča ťa Min. kultúry až po vykydaní chlieva.ťa Min. kultúry - MS, preklepnutia Trnku, Počiatka atď. sa venovala Matovičovi, v zlosti, že Progresívci neuspeli. Aj s hoaxami bolo treba zatočiť. Niežeby si to Matovič nezaslúžil, ale to malo prísť až po vykydaní chlieva.

Zlomyselné úsmevy Pčolinského sprievodcov z basy boli úplne totožné s Ficovými, keď ohlásil prezidentovi Kiskovi, že neodchádza, alebo že sa vráti...Títo dvaja ma urazili najviac. Ale podstatu udalostí chápem. Tí, čo majú majetok za stovky miliónov pri platoch, ktoré by si vyžadovali takú sumu za 200 - 300 rokov sa bránia.

A jedna otázka. Stál dôkaz o Matovičových chybách a nekompetentnosti za možný návrat Ficovej zbojníckej družiny? Nedalo sa počkať, kým sa situácia stabilizuje? Počet protivníkov narástol.

A Progresívna Zuzana si musela hojiť ego na Matovičovom egu? I keď možno pod vplyvom svojich? Je síce najlepšia z najlepších, ale takto to domrviť...A musím si prečítať, ako skončil Stalinov prokurátor Vyšinskij, alebo náš Urválek, vrah Milady Horákovej. Či im náhodou dejiny nekrivdili.

P.S. Dúfam, že sa správcovi opäť nepokazí počítač...

Skryť Zatvoriť reklamu