Vraj vietnamský občan bol unesený v úvodzovkách. Povedal gen. prokurátor.

Písmo: A- | A+

Iba neprajníci a zlomyselníci si mysleli, že vládnym špeciálom. A ešte bez platného schengenského víza.

 A tak sa všetko uzavrelo. Slovenská stranícka Rodina svojich členov pozná a ktorých nepozná, ani poznať nechce. Najmenej Krstných otcov, Kmotrov a pod. Zistilo sa, že skutok sa stal, iba páchatelia sú nevinní. Ale aj to už je pokrok.

 Vraj už vypočuli 54 osôb a napísali 1000 strán zápisníc. Už treba len vypočuť zvyšné 2 milióny svedkov a 100 000 strán zápisov pri dodržovaní prezumpcie neviny, aspoň nasledujúcich 50 rokov. Našťastie títo "spravodliví" sa neotáčajú novinárom chrbtom. Je iba podivné, prečo majú tvár na chrbte...

 O tomto všetkom nás informujú žurnalisti, objektívni do výšky podielov svojich zamestnávateľov, zvyčajne oligarchov. Česť nezávislým výnimkám. A recept tých prvých je jednoduchý, starý odkedy poznáme písmo. 50 % súperovi uberiem, 50 % svojim pridám. Nikomu som neublížil viac ako 50 % a dosiahol som 100 % ný rozdiel. A toto keď spojíte najpevnejším lepidlom na svete - peniazmi, tak ste odhalili tajomstvo SMERu a v súčasnosti HLASU, lebo odborníci sú totožní. Palculienka ovládala palcom parlamentnú väčšinu a Bossovia delili rozpočet podľa lojálnosti.

 Dnes je situácia iná. Už si nikto len tak nezabudne na Pumpe 300 000 Eur, ktoré dostal od starých rodičov, ktorí na to odkladali z dôchodkov posledných 450 rokov. Aj bytov je nedostatok, lebo 18 - 20 ročné deti našich potentátov si kupujú zo štipendia tie 500 000 Eurove byty. Aspoň, že tam nechajú rodičom nejaké práva, lebo sú to citlivé a dobre vychované deti. 

 Aj v poľnohospodárstve /PPA a pod./ sú problémy preto, lebo drobní poľnohospodári sú väčšinu roka v Zanzi - baroch , Dubaji a Maledivách a na poliach nemá kto robiť. 

 Obrovskou chybou tejto vlády je jej krutosť. Neodsekáva končatiny za krádež, neupaľuje na hranici, netopí kriminálnikov v Dunaji. Ešte horšie. Politickým väzňom, lebo iných nemáme, necháva TV na celách, na kvalitnej strave, s dostatočnými informáciami umožňujúcimi predaje majetkov a pod.,v kontakte so svojou rodinou, ktorá ich väčšinou obhajuje. Zato ich ale neľudsky týra strachom, že NAKA príde aj na zločiny, ktoré doteraz neodhalila a o ktorých si mysleli, že ich poznajú iba oni. 

 A alternatívni konšpirátori získavajú pozície stále viac a viac. Úmerne investíciám do školstva v komunizme a v posledných 30 rokoch od sociálnych demokratov. Len či nie je neskoro vyučovať predmet "Propaganda, antipropaganda a ich dôsledky"?

 Ale aj niečo povzbudivé. Morčatá a myši prežili skúšku Sputnika V. Veď aj my niektorí sme prežili komunizmus a mladší aj istoty pod ochranou Policajného zboru, ktorý pomáhal a chránil. Teraz sa zisťuje koho...A stále si môžeme vybrať medzi Matovičovými nedostatkami a medzi prebytkami jeho protivníkov. Jedného i druhého je však na nás príliš veľa.

 A súdruh priateľ Vladimír podlieha ilúzii, že vrana vrane môže oko vyklať. Môže, ale po toľkých rokoch spolupráce v jednom ústave, zariadení, to nevyzerá pravdepodobne. Chce to najskôr očistu a celkom nových ľudí. Aj študenti z ulice, neznalí praxe, urobia menej škody, ako starí profíci...

Skryť Zatvoriť reklamu