Vraj vrana k vrane sadá a krivý " rovného" si hľadá. Nedodám to, čo zvykne Rasťo Piško...

Písmo: A- | A+

Slovensko ohrozujú vrany. A masky dolu. Ideme s kopca. Karneval sa skončil a šup do novej, starej éry.

Jednou z ďalších hlavných príčin pádu Demokracie na Slovensku je Islam. T.j. všetci jeho prívrženci, domáci i migrujúci. Pomáhajú tomu všetky bývalé kádre komunizmu ktoré z neho profitovali, Štbáci a už aj ich deti, tzv. "vlastenci" nenávidiaci sa medzi sebou, ale ešte viac nenávidiaci nepoznané a veriaci všetkému, čo je na Internete. Ale Islam nedokážu zastaviť, šíri sa ako rakovina.

Už mu podľahol jeden pomerne dobrý politológ a dokonca i predseda Parlamentu. Ten si však bude musieť doštudovať Korán aspoň tak ako naša národná hrdinka Šejla, lebo súru o manželkách zle pochopil a miesto 4 ženy, si ich zadovážil hneď 10. Teraz ich musí 6 ks poslať do horúcich kresťanských pekiel, ako napr. Dubaj, Emiráty a pod., alebo sa stať opäť kresťanom.a poslať aj ďalšie. SMER RODINA first, ako hovorí klasik a tramp.

85 % je nás kresťanov /vidíte, že aj ja sa hlásim/ a z toho je väčšina skrytých islamistov. Aspoň podľa mnohoženstva a mnohomužstva a štatistiky to tak vychádza. Islam je však pravdivejší. 4 ženy naraz, miesto 20 tich, alebo i viac, postupne. Podľa toho, kto je aký bohatý.

Ďalšou závažnou prekážkou Demokracie na Slovensku je vzdelanie. Ani by tak nevadila priama úmera medzi bohatstvom a kúpenými titulmi. Závažnejšou je kvalita vzdelania. Kam sa hrabe taká bábkoherečka so svojou Sorbonnou, alebo nejakým bruselským College...ako V. Remišová, proti absolventovi svetoznámej Univerzity v Skalici, ako B. Kollár. Koľko to muselo stáť skalického Rubína...

Inou príčinou je matematický omyl islamistického šéfa strany, o ktorej som písal už dávnejšie. Hneď po jej vzniku. "Smer odina". Smer poznáme všetci, čo znamená odina sa ešte len zisťuje. Ale už sa objavili aj fotosnímky na túto tému. Náhodné a dokonca aj z cudziny. A Predseda Parlamentu B.Kollár zistil, kde urobil matematickú chybu, Sľúbil obyvateľstvu 25 000 bytov a získal cca 8 % voličov. Keby sľúbil 50 000 - 100 000 a viac, potom si vyrátajte, koľkí by ho volili a aké by mal percentá. Určite asi 25 miliónov Slovákov a dosiahol by možno aj 500 %. Tak ako úderníci v komunizme.

Ďalším nedostatkom našej Demokratúry je, že nezverejňujeme tajné materiály o covide, Šorošovi, farmafirmách atď. Ako vyvíjajú ďalšie pliagy na nás úbohých liberálnych fašistov, ktoré vyvoleným nebudú škodiť, lebo vodka a ivermektanie budú na Večné časy.

Poslednou prekážkou je u nás slabá matematická príprava. Keď "politickí" väzni, ktorí "premiestnili" peniaze štátu do svojich majetkov v hodnote X miliónov euro a dostanú obmedzenie slobody na rovnakú dobu, ako za krádež v samoobsluhe, tak to usvedčuje ostatné obyvateľstvo z ....ani to nemôžem napísať. Iba taký kradne fľaše šnapsu a nie priamo milióny a za rovnaký trest.

A nad týmto panoptikom máva pevnou zaťatou rukou jeho blahorodie cár, alias generálny prokurátor Žilinka. Dlho, možno až dočasne bude odhaľovať capa di tutti capi, pokým sa nerozhodne odvolať vládu, zavrieť Policajný zbor, zlikvidovať predajnú Justíciu a vyhlásiť osobitný režim. A na konci doraziť capa, ktorého strelil na začiatku.

A ešte odporúčaná literatúra. Robert I. Sutton -" Ako prežiť kreténov a ako sa nestať jedným z nich".

Ukážky kapitol - Bojovať s kreténmi je riskantná záležitosť, Kreténi sú ako šváby. Keď si na nich posvietite, bežia sa schovať. Ak čo i len zvažujete podanie žaloby, máte pred sebou náročnú cestu, keď na Vás bude sústredená osobná nenávisť. Vot, tak!

A mýliť sa je neľudské. Viď najväčší omyl najlepšej prezidentky - vymenovanie gen. prokurátora.

A ešte si všimnite, ako je pred návštevou urážajúco vyzdvihovaný minulý pápež Ján Pavol, oproti Františkovi. Tento totiž považuje aj LGBTI za dielo božie, je očkovaný a neznáša krivdy...

Skryť Zatvoriť reklamu