Žiaden Djokovič, žiaden Fico s maskou, žiadna výnimka.

Ukázala sa príčina rozdielov medzi Stredovýchodnou a Západnou Európou. Nielen v covide.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Pojem Slobody je medzi Východom a Západom Európy rôzny. Západná časť očkovaním získava slobodu, východná časť ju " stráca. Príčinu nájdete na nespochybniteľnom médiu - na Internete....

Žiaden vedec, ani špičkoví znalci nepublikujú hoaxy. O to viac sa snažia Blaha, Fico, Mazurek a ostatní "supervedci". Majú k dispozícii vlastný "výskum", vlastné názory a presvedčenie. A masy idú za nimi...Inštalatéri, mechanici, murári. ..Netreba ich však podceňovať, oni sú soľou zeme, iba sú manipulovaní osobnými záujmami politikov, ktorí sa boja basy,alebo chcú opäť kľúče od štátnej kasy.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Je však možné spochybniť Pythagorovu vetu, Einsteinovu teóriu rrelativity a nakoniec všetky vedecké výsledky. Nie, žeby sme im všetkým rozumeli, ale spochybniť ich môžeme. Viete aký to má blahodárny vplyv na takého človiečika?

Za komunizmu mali vedci a celý ich servis biľag darmožráčov.Veď čo vôbec takí vedci robia? Sedia v pohodlí, pijú kávičky a vymýšľajú....Ale taký robotník. Ten pracuje do úmoru, aby splnil normu na 100. 200,300 % alebo i viac. Čo ho je po synchrofazotróne, a podobných panských huncútstvach?

Našťastie toto dedičstvo komunizmu majú väčšinou krajiny európskeho Východu. Takí Srbi chcú úroveň Nemecka, ale bezprácne. Zbrane kupujú od Ruska, a pritom sa usilujú o vstup do EÚ a NATO...Djokovič má tiež vlastný názor, čo je správne. Iba sa netreba zapájať iba v príjemných a finančne výhodných akciách, ale i v tých ostatných.

SkryťVypnúť reklamu

A ako na to.Veda posúva poznanie. Ale môžeme ísť aj inou cestou. Neverme vedcom! Z miliónov prípadov sa mýlili v desiatkach alebo i viac prípadoch. Pre niekoho je to dôkaz škodlivosti.tých 90 %.Našťastie máme slobodu a taký Djokovič môže založiť trucligu, Djokovič -kontra svet ,rusofili môžu ísť do Ruska, antivaxeri umrieť. Pre nás je dôležité, že naši vládni činitelia /nie všetci/ nepodliehajú popisovaným bludom. Ešte by potešilo, keby všetci samopoškodzovatelia si hradili náklady z vlastného /fajčiari na pľúcnom oddelení, alkoholici na internom, antivaxeri na kyslíkovom atď/. Považujem za krivdu, že ma nútia byť s nimi solidární, keď vakcína stojí 19 Euro a pľúcne oddelenie 13 000 Euro.

SkryťVypnúť reklamu

Bolo by treba zrušiť vedu! Víťazný proletariát Vám vysvetlí výhody...Už to vyskúšal.

Miroslav Lukáč

Miroslav Lukáč

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  221
  •  | 
  • Páči sa:  1 092x

Mgr.Miroslav Lukáč, narodený v Bratislave, absolvent FFUK.Podnikatel, ateista a prívrženec pravice, so skúsenostami z ciest do bývaleho ZSSR a na Balkán. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
SkryťZatvoriť reklamu