Prokurátorská mafia kryje sudcovskú, tá policajnú a všetkých kryje politická...

Preto kladú taký odpor a usilujú sa o víťazný návrat.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Nikto nepochybuje že ak prokurátor nezasiahne 61 krát, čo to znamená. Nuž to isté, ako keď sudca má 61 pojednávaní ktoré trvajú 20 rokov a ešte nedosiahol výsledok. Vlastne dosiahol. Z 3 /troch/ účastníkov žije už iba 1/jeden/. Ale najkrajšie na tom je, že sudcu vygeneruje nezávislý a neživý prístroj. Z tisícov káuz vyberie 4 /všetky, ktoré som mal za celý život/ a pridelí ich jednomu a tomu istému sudcovi.

Aparát,ktorý vygeneruje 4 - 5 krát prvú cenu v Športke je treba strážiť ako oko v hlave! Iba ho prestavať do výhernej oblasti. Trochu ťažšie je zariadiť, aby to bolo pre exmanželku svojho kolegu. Ale keď ste veľkorysý, tak pre ich spoločné deti sa to podarí. Obzvlášť, keď sa jedná o dôstojné pokračovateľky svojej matky a členky Advokátskej komory. Sú zárukou, že svojich klientov budú okrádať asi dokonalejším spôsobom.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Toto je prvá ukážka toho čo tvrdím v nadpise príspevku.Ďalšie budú nasledovať, akonáhle sa mi zlepší zdravotný stav. Ak myslíte, že je čiastočne odvodený z toho čo píšem, nemýlite sa! Komukoľvek ochotne poskytnem k nahliadnutiu spisový materiál. Ďalšie kauzy zverejním postupne, než ich ponúknem filmárom, alebo politikom.

Miroslav Lukáč

Miroslav Lukáč

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  221
  •  | 
  • Páči sa:  1 090x

Mgr.Miroslav Lukáč, narodený v Bratislave, absolvent FFUK.Podnikatel, ateista a prívrženec pravice, so skúsenostami z ciest do bývaleho ZSSR a na Balkán. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu