Chceme naozaj pani Čaputovú za prezidentku Slovenskej republiky ?

pstrongPýtate sa, sami seba či chceme naozaj pani Čaputovú za prezidentku ? /strong/ppemMožno, vám pomôže môj názor, k vášmu rozhodnutiu./em/p

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Ja osobne nechcem za prezidenta pána Šefčoviča a taktiež pána Harabina. 

Ak máte otázky prečo, môžete sa ma nato opýtať, napríklad aj formou mailu alebo na Facebook profile.

Mňa osobne najviac ma presvedčila pani Čaputová.

Pripomienky k nej, čo sa týka homosexuálov a výchove ich detí, si myslím, že veľa ľudí nepochopilo podstatu jej vyjadrenia.

V prvom rade by to musela schváliť vláda, čo podľa mňa nikdy neprejde. Pani Čaputová sa vyjadrila tak, že by ten zákon len podporila a aj to v určitých prípadoch, nič viac. Nenavrhla by taký zákon ani nič podobné. Takže asi tak.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Treba poriadne počúvať a nie čítať skomolené články, ktoré sa snažia, pokaziť jej kampaň.

Okrem toho, aspoň všetko otvorene povie, nič neskrýva ako niektorí. Potom sa čudujeme, že, keď niečo niekto navrhne, tak o tom nikdy predtým nebola ani zmienka. 

Na záver si myslím, že je to asi najlepšia voľba spomedzi aktuálnych kandidátov.

I, keď nikto nikdy nebude najlepší a dokonalý. Každý z nás máme určité chyby a názory, ktoré sa niekomu páčia alebo naopak, nepáčia.

Miroslav Somora

Miroslav Somora

Bloger 
  • Počet článkov:  13
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som obyčajný nespokojný občan SR.Ktorý chce svojimi informáciami a názormi na aktuálnu politickú situáciu zmeniť zmanipulovaných ľudí.Zmeniť ich presvedčenie o tom, aby sa nebáli vyjadriť svoj názor a rozhodovať sa podľa srdca nie podľa toho, čo im nahovorili do hlavy a čomu nezmyselne veria. Zoznam autorových rubrík:  PolitikaSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu