Zavádzanie a manipulácia ľudí v prezidentských voľbách

Pýtam sa prečo média  zavádzajú ľudí a ovplyvňujú ich rozhodnutie pri voľbách nového prezidenta ? ?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Zmanipulovaný prieskum. Ktorý sa snaží ovplyvniť ľudí, aby to smerácky panáčik vyhral. Ale to sa nikdy nestane. Prieskum sa robil s 1000 ľudí. A realita je úplne niekde inde. A so smeráckym pánom Šefčovičom nezavádzajte ľudí, že je prvý. SMER skončil pochopte to vy zmanipulované pod platené ovečky.

Chce to predčasne voľby nech SMER už konečne pominie. Lebo toto je už fakt choré, čo sa tam dokazuje.

Nezvolili žiadneho ústavného sudcu prečo asi ? Preto, lebo Fico za vzdal. A teraz sa bude čakať, ako pán Fico zavelí. Vôbec sa nebudem čudovať, keď nastane nečakaný, akože zvrat u niekoho z koalície. A budú zas o tom média písať ako, keby neviem, čo.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Otvorte vaše oči, ktoré vám zaslepil SMER, už vám nemá, čo ponúknuť. Je iná doba, rok 2019 tak nežite v minulosti, ale pozerajte sa na prítomnosť alebo budúcnosť krajiny. Aké istoty vám dá SMER alebo ich kandidát na prezidenta. Verím tomu, že žiadne. Zas vás len oklamú. Pozrite sa, čo všetko ide na povrch, čo všetko majú za ušami a vy im stále bezhlavo veríte ? Zobuďme sa, lebo inak dopadneme veľmi zle či už naša generácia alebo naše deti a ich detí.

Ľutujem ľudí a zároveň sa im čudujem, že ešte stále skáču, ako on píska. Už sa mu chystá cela v base za to všetko zlo, čo tu napáchal, tak čoho sa stále bojíte ?

SkryťVypnúť reklamu

Zobuďte sa, rozhodujte sa srdcom, faktami, realitou a nie rozumom, ktorí máte zmanipulovaný alebo podplatený SMEROM a neverte médiám, ktoré sú ovládaným SMEROM. Zverejňujú to, čo sa im povie od SMERU, aby sa opäť dostali k moci a mohli naďalej zakrývať svoju špinavú hru.

Miroslav Somora

Miroslav Somora

Bloger 
  • Počet článkov:  13
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som obyčajný nespokojný občan SR.Ktorý chce svojimi informáciami a názormi na aktuálnu politickú situáciu zmeniť zmanipulovaných ľudí.Zmeniť ich presvedčenie o tom, aby sa nebáli vyjadriť svoj názor a rozhodovať sa podľa srdca nie podľa toho, čo im nahovorili do hlavy a čomu nezmyselne veria. Zoznam autorových rubrík:  PolitikaSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu