Ako putinovksí šmejdi zaliezli do dier

Všetci poznáme šmejdov, tých, ktorí predávajú najmä dôchodcom predražené hrnce a iné zbytočnosti.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

V NRSR máme takýchto putinovských šmejdov, niektorí možno z presvedčenia, iní zo zištných dôvodov obhajujú ruskú agresiu na Ukrajine. Rozumiem, že na Slovensku mala ruská propaganda významný priestor, dosah a aj výsledky. Preto sa väčšina ľudí veľmi ľahko nechala opiť rožkom práve týmito politikmi.

Nemusíme chodiť ďaleko, ešte pred pár týždňami poslanec Smeru Blaha veselo velebil Putina, ba dokonca pokračuje aj po jeho vojenskej agresii na Ukrajine. Prosím, odsúďme takéto konanie čím skôr ako spoločnosť. Takíto ľudia nemôžu mať v slušnej a demokratickej spoločnosti miesto!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Aj z toho dôvodu si myslím, že by sa Generálna prokuratúra SR mala začať čím skôr zaoberať návrhom na rozpustenie ĽSNS a strany Republika. Prezentované dôkazy orgánov činných v trestnom konaní v súvislosti s ruskými špiónmi na Slovensku jednoznačne smerujú k podozreniu, že ĽSNS je financovaná z Ruska.

Navyše, všetko nasvedčuje tomu, že prepojenie na ruských špiónov môže byť oveľa väčšie a týkať sa aj strany Republika. Činnosť obidvoch strán je tak v priamom rozpore s Ústavou SR a preto je najvyšší čas začať sa zaoberať ich rozpustením.

Zastávam názor, že predstavitelia obidvoch strán by mali byť ignorovaní aj v médiách. Nemôže nám byť jasné, aké názory prezentujú jednotliví politici ĽSNS a Republiky – či sú to ich osobné názory, alebo ide o názory, za ktoré majú zaplatené z Ruska.

SkryťVypnúť reklamu

Médiá by sa mali vyvarovať príležitosti ponúknuť týmto osobám akýkoľvek priestor. Je v záujme ochrany demokratického poriadku štátu, aby sme intervenovali voči ruskej propagande.

Miroslav Žiak

Miroslav Žiak

Bloger 
  • Počet článkov:  116
  •  | 
  • Páči sa:  60x

Mladý človek, ktorému nie je ľahostajný osud našej krajiny, expert na potravinárstvo SaS a futbalový rozhodca, ktorý vyštudoval Bezpečnosť a kontrolu potravín na Slovenskej Poľnohospodárskej Univerzite v Nitre. Taktiež župný poslanec TSK a poslanec NRSR.Kontaktovať ma môžete: miroslav.ziak@strana-sas.skMobil: 0907 536 155web: http://miroziak.sk/ Zoznam autorových rubrík:  Nezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
SkryťZatvoriť reklamu