Pár reakcií k výpočtu Pí cez čísla binárneho kódu

Písmo: A- | A+

Do príspevku som skopíroval pár reakcií na uvedený výpočet. Poprosím tých, ktorí diskutujú, nie o tomto výpočte, ale o posudzovaní autora príspevku, nech sa láskavo zamyslia nad tým, že každý človek disponuje osobitým myslením.

Základom tejto matematiky je binárna expanzia, ktorá má tiež hodnotu ako rozdelenie kruhu / 6 s. 124875 = 63/64, takže 124875 sa opakuje. To, že kombinácia binárnej expanzie dáva Pi, je zaujímavý kúsok.
Priatelia možno poznajú hĺbku starodávnej matematiky, ktorá predstavuje prepojenie binárneho súboru s pridaním a znásobením prirodzených celých čísel, a navyše prírodný vzor vo všetkých číslach dáva hodnoty spojené s časom a mierami stupňov.

V rozdelení kruhu je prvý kruh celý a zostáva nerozdelený, a to je spočítanie tohto prvého kruhu, ktorý formuje Phi. Phi je vyrobené zo 6. rozdelenia kruhu na binárne, alebo kombinácie zapnutej alebo svetlej a tmavej tváre ku každému z hexagramov alebo 64 kociek = 32 binárnych protikladov = 124875 1.
Šesťnásobné rozdelenie poskytuje štruktúru súvisiacu so Zemou a jeho rotáciu o 360 stupňov a 360 dní tunského, dekanského a čínskeho lunárneho roka. Mesačný vzťah k času má priemer 1080 a 13 synodických mesiacov = 384 dní.

Tak úžasné..
Uf !!
Ranný mozog.
Ale naozaj.,
Vďaka


Zaujímavé.

Skryť Zatvoriť reklamu