Dneska ma nasral kamarát

Áno no fakt. Vážne sa snažím rešpektovať názory ľudí, ale čo je moc, to je veľa! :D A ja sa dokážem nahnevať fakt rýchlo, ale o tom neskôr.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Normálne sme chatovali na fb, ako každý večer a posielala som mu jednu fotku. Jedného muža s tunelom v uchu. Viem že nemá rád pokérovaných a potunelovaných ľudí, ale povedať na niekoho že je sviňa kvôli diere v uchu tak to pŕ. Musela som si ho zastať, už len kvôli tomu že som sama hrdkou majiteľkou takého diela . A hned som automatická zlá osoba. A mne sa pridajú ešte piercingy v puse a koniec sveta nastal. 

Raz som takto cestovala autobusom domov a neuveriteľné, sedela som sama v MHD !! V tej najvyťaženejšej hodine. Áno, samozrejme, lebo mám maláriu, lepru, ebolu ...
Nakoniec si vedla mňa sadla dôchodkyňa s paličkou. Každopádne sa mi ulavilo, že v celom buse je aspoň jedna osoba so zdravým rozumom a nemá komplexy. Čo ma však nasralo ešte viacej, pretože babka si sadla len tak na pol riťe. A aj to som moc povedala. Vystúpila hneď na ďalšej zastávke. Ale to už som bola taká nasraná že mi to bolo jedno. Celú cestu som potom sedela sama.

A čo plynie z tohto môjho duchaplného článku ??
Že nesúdťe nikoho podľa toho čo má oblečené, ako je ostrihaný, či je namalovaný alebo nemá oholené nohy. Viem že sme len ľudia, ale to isté si myslia aj o vás .


Peace
[/content>

Monika Bírová

Monika Bírová

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Občas šialená, niekedy drzá, možno perfektná. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu