Balík plný emócií za 30 eur

Zvláštny nadpis, že? :-) Ale úplne výstižný na zážitky jednej tridsiatničky :-)Zoznamky sú fenoménom dnešnej doby. Ľudia pracujú od svitu do mrku, aby si zabezpečili aspoň štandardné prežitie a nemuseli svojich rodičov cucať z peňazí do 30tky, prípadne niektorí aj dlhšie.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Rastúci pracovný aj existenčný tlak vytvára z ľudí populárne single postavičky. Pýtate sa prečo populárne? Je to predsa dnes v móde byť single, no nie? Pracovať a dva týždne do roka si užívať v Karibiku a po prípade ešte po víkendoch mulatovať s kolegami. Prečo s kolegami? Lebo všetci kamoši už majú svoje rodiny a s nimi sa náhle menia aj priority.

Časť tridsiatnikov si užíva a čas takmer nepretržite pracujúcich pomaličky vyhorieva a uvedomuje si, že snáď by bol aj čas založiť si rodinu, ale riešia dilemu .....S KÝM??? Keď všetci normálni sú už dávno zadaní.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Aj ony sa však chcú o niekoho s láskou starať a tráviť s ním voľné chvíle, ale akosi ich všetci správni a potenciálni partneri obchádzajú.

Podobný príbeh zažívala aj Nela. Možno pre niektorých mala prácu snov, ktorá si však na úkor vysokého platu vyžadovala pomerne dlhý čas strávený v práci samozrejme na úkor vlastného života. Dni, vlastne aj roky plynuli ako voda a zrazu sa zobudila a na krku krásnych 33 rokov. Do duše sa jej vryl červík, čo s tým? Čo so životom? Stále je sama......

Pri náhodnom surfovaní na internete zazrela inzerát: Nevešajte hlavu, zoznámte sa s partnerom, ktorý je skutočne seriózny – na úrovni! Kto by takého nechcel???? Hmmm....vraví si, to by som mohla vyskúšať, úvodná registrácia stála 30 eur. Zdala sa jej to smiešna suma a to ešte ani náhodou netušila, čo všetko za to dostane! Dala si tam svoju fotku, vyplnila profil a za pár dní už o dušu mailovala s Julom. Julo mal 35, bol zabezpečený, s domom, super prácou, množstvom koníčkov a kamarátov, ale.....bez ženy. Doteraz si užíval a keď sa mu zdalo, že všetkého je akurát dosť, rozhodol sa pre rodinný život. Chcel rodinu, ibaže tú správnu nevedel akosi nájsť a tak slovo dalo slovo alebo mail dal mail a prišlo prvé stretnutie a sympatie. Zrodil sa nový vzťah, ktorý dostal grády a to, čo iní vo vzťahu stihnú za rok, oni zmákli za tri mesiace. Po rýchlom vzplanutí však prichádza vytriezvenie a Nela začala pozorovať Julove trošku podivné zvyky , ktoré jej zrazu začali vadiť a autoritatívnu povahu, ktorá skryto naznačuje, že vo vzťahu môže byť iba jeden pánom. Navyše stále počúva, aká je komplikovaná a prečo stále všetko rieši. Sama seba sa po nociach pýta, načo jej je partner, ktorý chce, aby na ňho hovorila jednoducho a neriešila s ním žiadne komplikované záležitosti. Ružové obláčiky sa pomaly rozpúšťajú a Nele rozum zavelí späť! Samozrejme Julove pošramotené chlapské ego nenechalo na seba dlho čakať a tak jej ešte zahral na city a keď ho chcela prijať späť odhodil ju a ani obrvou nepohol a v duši ho hrial pocit zadosťučinenia.

SkryťVypnúť reklamu

Nela má stále 33 a nových dobrých ponúk je na zoznamke menej a menej. Vyskúša trik, spraví si nové konto, dá tam fotku nastylovanej kamošky z Británie a vek 27. Ráno, po otvorení mailovej schránky padá na zadok! Tá je plná ponúk od chlapov všetkých vekových kategórií. 50 správ pre 27 ročnú v porovnaní s jej 3 denne pre 33 ročnú. Aj zoznamka vie byť neúprosná, ale predá vám to, čo chcete........balík plný emócií za 30 eur.

Monika Sobeková

Monika Sobeková

Bloger 
  • Počet článkov:  38
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Z času na čas sa potrebujem vypísať, aby sa mi ľahšie dýchalo ... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu