Čo sa stalo volačo?

To, čo zaznamenali kamery v Nitre, je jasný dôkaz o tom, že v tomto meste nie je všetko v poriadku s jeho obyvateľmi. Jasne tam vidieť, že tam vyčíňa akási choroba. Ľudia sa tu bijú sami.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Na záberoch je jasne vidieť ako návštevníci baru vychádzajú z podniku, chytajú okoloidúcich za nohy a udierajú sa nimi po celom tele, no najmä do tváre. Istý návštevník sa dokonca sám hádže o asfaltovú cestu. Istá dievčina dokonca chytila ruku okoloidúceho a treskla si s ňou po tvári. Povráva sa, že asi takto nejako sa zbila aj študentka Hedviga Malinová.

Povedzte mi, na kerú onú by sa s tým mali poslanci na schôdzi vôbec zaoberať? Jedine teda ak maximálne na výbore bez tých hyen novinárskych, čo tu zo všetkého robia tragédiu. A vôbec, pochybujem, že tam boli prítomní nejakí neonacisti. Ak hentak vypadá neonacista, tak zožerem kefu. Je úplne jasné, že v Nitre neonacistu nenájdete, nemáte šancu. A vôbec na kerú onú sú tam tie kamery? Mali by ich dať láskavo dole. V Malackách to jak dobre zafungovalo. Že tam je nejaká problematická rómska rodina, kto to kedy videl?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A už tieto narážky, že po štyroch mesiacoch polícia nikoho nezatkla? Veď jasne povedali, že intenzívne konajú, tak čo sa tu staráte. Veď koľko vodičov treba pokutovať na výpadovkách z Nitry? Šag tam ľudia lietajú 60-tkou. Majú toho za celý deň dosť a nie ešte okolo polnoci sa džubkať volakde, kde sa nejakí blázni trieskajú o zem. Veď o polnoci zatvárajú McDonald a oni sú po celom dni hladní, vy hyeny.

Všetci ste zhrození, jak keby sa stalo volačo a pritom o týždeň bude po všetkom. Chleba lacnejší nebude, Kotleba možno aj s dvojciferným výsledkom najbližšie a čo? Kašlať na to, ide olympiáda, trošku sa potešíme alebo zanadávame.

SkryťVypnúť reklamu

Nuž, ťažko je žiť ľahko.

Albert Nagy

Albert Nagy

Bloger 
  • Počet článkov:  63
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Snažím sa robiť veci dobre. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu