Nekúpiš parfém?

Určite sa vám to už veľakrát stalo. Nesiete si nákup z hypermarketu do auta a kde sa vzala, tu sa vzala paňulka, príslušníčka našej temperamentnejšej menšiny, ponúkajúca značkový parfum za pár korún. Nijako špeciálne ma podobné stretnutia nevytáčajú, ja si s našimi temperamentnými spoluobčanmi vždy rád pokecám, posrandujem. Tie ich oči, jak im svietia, a hovoria: Jáj tento, poď sem troška ťa pobláznim.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Panička sa predo mňa postavila, rozopla si bundu a hovorí: Kukni Fárenhajt, za tricať euro stovka, nekúpiš? Jedným okom som nazrel do bundy, kde mohlo byť tak do sedem krabičiek s akože parfumami. Pozriem na predávajúcu a vravím: Jáj pani zlatá, víte kolko ja mám parfémov... ani som nestihol dohovoriť už mi išla kontra: Šag to je jasné, to videť, si moderný mladý muž... ale Fárenhajta nemáš. Hovorím: A víte, že mám? Akurát čil na sebe... To ju jemne zaskočilo, ale len na veľmi krátky čas: Jáááj jaký si, tak zeber frajerke aha Koko Šanel, to jej zeber... Vravím: Má aj ona dosť voňačék, neurobíme obchod neska...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nepomohlo, naklonila sa ku mne: Očuj to sú neni fejky, to sú čórky, kolko by si dau, daj dvacať evri, a dám ti obidva... Vravím už s vážnejším výrazom: Nie ďakujem, nemám ani peňáze a nestem ani parfém, máme ich doma dosť. Panička mi hodila parfumy do kufra: Daj päť evri... To bol evidentne posledný pokus, lebo keď som jej ich vyložil a položil na zem, paňulka zlatá len teatrálne zahlásila: Tento, čo sa robíš? Uvidíš, do konca života budeš lutuvať!

Nuž, pekný deň za nami...

Albert Nagy

Albert Nagy

Bloger 
  • Počet článkov:  63
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Snažím sa robiť veci dobre. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu