My sme Slovan, či?

Slovan je tu najlepší, v hokeji hrá KHL, vo futbale aktuálny majster, má krásny zimák a bude mať aj parádny futbalový štadión. Kto by sa mu rovnal? Mohli by ho každoročne vyhlásiť za majstra a my ostatní sa pobijeme o druhé miesto.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (23)

Najhokejovejšie mesto Trenčín padá na hubu, mesto, ktoré dalo Slovensku najviac reprezentantov a najlepších hokejistov, nevie kam z konopy. Zvolen či Košice dokážu robiť dobrý hokej aj bez pomoci štátu, prípadne rozhodcov a ostatní to už nejako ťahajú... Beriem, jasné je to úžasná propagácia mesta ale aj krajiny, je to parádna príležitosť pre mládež a beriem, že Slovan v hokeji strhol celé Slovensko. Ale o čo je lepší ako ostatné mestá? O čo je bratislavská mládež lepšia ako iná? Prečo by nemohol stáť národný štadión v Trenčíne? Beyonce by trafila aj tam, prípadne by vystupovala v Inchebe, v Blave by sa pre ňu a aj ostatné podujatia miesto našlo.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ja to Slovanu nezávidím, nech hrá aj NHL a Béčko Slovana pokojne KHL, ale prečo by mal mať tú štartovaciu čiaru oproti iným mestám stále viac vpredu, ako to vidíme aj teraz pri aktuálnej výstavbe futbalového štadióna. Prečo nemôže byť nároďák v Trnave, na futbal tam teda v priemernom ročníku chodí najviac fanúšikov, od hlavného mesta to je na skok a nebilo by to tak do očí. V Trnave si ho vedia postaviť sami, v Žiline vedia futbal tiež robiť sami a v Blave pri toľkých úžasných vzdelaných a múdrych obyvateľoch im s tým musí pomáhať štát. Tak toto mi nejde do hlavy.

Asi sa mi tu Slovanisti v diskusii vybláznite, ale nech.

Albert Nagy

Albert Nagy

Bloger 
  • Počet článkov:  63
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Snažím sa robiť veci dobre. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu